Infinity Ward začíná lákat na nové Call of Duty, sociální sítě skrývají fotku Ghosta
i Zdroj: Activision
Call of Duty Novinka Infinity Ward začíná lákat na nové Call of Duty, sociální sítě skrývají fotku Ghosta

Infinity Ward začíná lákat na nové Call of Duty, sociální sítě skrývají fotku Ghosta

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 4. 2022 11:56

Jak z rozsáhlých spekulací víme, série Call of Duty se chystá na velké změny. Vanguardu se prodejně moc nedařilo, výsledkem tak má být vydání letošního dílu a roční pauza pro hlavní díly série. Jak ale sami zmiňujeme, ještě je před námi vstup dalšího dílu, na který studio Infinity Ward začíná pomalu lákat.

Reklama

  • Infinity Ward započalo lákání na nové Call of Duty
  • Dle spekulací jde o Modern Warfare 2, vývojáři zveřejnili fotku s Ghostem

Skrze mnohé spekulace opět víme, že dalším dílem by mělo být pokračování restartované série Modern Warfare. Oficiální sociální sítě studia se před pár dny zahalily do temna, přičemž profilová fotka Infinity Ward skrývá následující obrázek.

Infinity Ward začíná lákat na nové Call of Duty, sociální sítě skrývají fotku Ghosta
i Zdroj: Hrej.cz

V tom můžeme po lehké úpravě vidět obličej Ghosta, velice známé postavy pro celou sérii Call of Duty. Insider Ralph na Twitteru sdílel, že tvůrci obsahu a influenceři okolo této značky již dostali pozvánky pro testování nového dílu, což potvrdil i Tom Henderson. 

Ten tvrdí, že je takto brzké lákání poměrně překvapivé, dle jeho informací má k oficiálnímu odhalení dojít až na konci května. Pokud ale bude Activison v lákání pokračovat, značí to důvěru ve značku i přijmutí faktu, že influenceři s velkou pravděpodobností odhalí spoustu interních informací o hře.

Nové Call of Duty potvrdilo i sám Activision Blizzard, více informací ale neprozradil. Z uniklých informací by se příběh měl okolo souboje s drogovými kartely a máme se dočkat několika starých známých postav.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz