Článek playMOBIL 8: Mutanti v akci

playMOBIL 8: Mutanti v akci

Michal Křivský

Michal Křivský

16. 8. 2006 22:59
Reklama

Pomalé a ležérní léto se podepsalo na skladbě aktuálních her, ale i tak se podařilo naplnit stránky řadou poutavých titulů. Nikdo se tak nemusí obávat, že by vyrazil na cestu bez zajímavé novinky.

Recenze – mobilní hry

Z obsahu nového playMOBILu výrazně trčí mutanty prošpikovaná akční adventura X-Men 3: The Last Stand. Hra, která vychází ze třetího dílu filmové trilogie X-Men, v sobě kombinuje kvalitní design úrovní a díky několika hratelným charakterům i zábavnost. Ačkoliv by se mohlo zdát, že si ji užijí pouze příznivci filmu/komiksu, není tomu tak. Z dalších her si pozornost jistě zaslouží Insaniquarium Deluxe – „simulátor“ akvária a krmení rybiček patrně mnozí znají z internetového prohlížeče a mobilní verze je její věrnou kopií. Příznivci strategií by si rozhodně neměli nechat ujít obchodní Age fo Traders. A pokud chcete jen relaxovat, ale stále se dobře bavit, pak dobrou volbou určitě bude tobogán plný krásných děvčat a veselých disciplín v Sexy Babes Wild Waterslides. Tentokrát se velkou měrou dostalo i na milovníky retra, kteří mohou sáhnout po klasikách v kolekcích Arcade Park vol. 1 či Atari Legends Vol.1, v nichž naleznou několik časem prověřených hříček. A jestliže by ani to nestačilo, testy prošly i klasiky Chu Chu Rocket (originální logická hra od Segy původně z konzole Dreamcast) či Final Fight (automatová mlátička od Capcomu). Rubrika recenzí je opět plná zajímavých i bláznivých her...

Novinky

Novinky opět přináší to nejzajímavější ze světa mobilních telefonů. A výrobci nezaháleli ani o prázdninách, a tak je opravdu co číst a na co se dívat. Z herních novinek se například dozvíte o chystané budovatelské strategii Glory of the Roman Empire (původně hra na PC), dalším dílu ježka Sonica, či že se v mobilu setkáme s detektivní hrou Kojak na motivy stejnojmenného televizního seriálu.

Téma

Herní téma se vrací k „nekonečnému“ seriálu, v němž jsou představováni nejvýraznější protagonisté mobilních titulů. V technickém tématu se dozvíte jak funguje GPS navigace v mobilních telefonech.

Další mobilní platformy

Nezapomnělo se ani na další mobilní platformy. Majitelé Nintendo DS se mohou dočíst o originální hříčce Electroplankton a zábavném „dívčím“ Super Princess Peach. Příznivců PSP jsou představeny hry Loco Roco a Gangs of London.

Testy telefonů

Tentokrát nenechavýma rukama recenzentů prošlo několik špičkových telefonů – fotomobil Sony Ericsson K800i a manažerská Nokia E61 s plnohodnotnou klávesnicí. Přečíst si ale můžete i o dalších již „obyčejných“ telefonech Sony Ericsson Z530i a BenQ-Siemens M81.

Kompletní obsah časopisu naleznete na této adrese.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz