Článek playMOBIL 4: Doba ledová je doba ledová

playMOBIL 4: Doba ledová je doba ledová

Michal Křivský

Michal Křivský

18. 4. 2006 22:46
Reklama

Zajímavých her na platformu Java bylo tento měsíc dostatek, ale novinkám zcela jasně kralují modely mobilních telefonů, které byly představeny na veletrhu CeBIT. playMOBIL také přichází s velikonočním dárkem v podobě tapety dle vlastního výběru zdarma – každý by si měl vybrat.

Nášup telefonů

Novinky se nesou zcela v duchu hannoverského CeBITu, kde výrobci mobilů představili řadu zajímavých modelů. Proto se rubrika nových telefonů nafoukla na úkor ostatních sekcí. Přehled novinek doplňuje reportáž s dojmy z výstaviště.

Oblivion i na mobily

Z herních novinek si nejvíce pozornosti zaslouží mobilní verze v současnosti nejopěvovanějšího RPG pro Xbox 360 a PC – The Elder Scrolls IV: Oblivion. Hra přinese odlišné zpracování, ale snad i podobnou porci zábavy...

Téma

Téma se věnuje nebezpečí virové nákazy, jemuž jsou vystaveni téměř všichni majitelé mobilních telefonů. Viry již dávno nejsou doménou osobních počítačů a obezřetní by, při stahování souborů, práci s e-maily a multimediálními zprávami, měli být všichni bez rozdílu. Dozvíte se, že stačí opravdu málo.

Recenze – mobilní java hry

Recenze se věnují aktuálním novinkám, které si můžete do mobilního telefonu pořídit. Hrou čísla je obálková Ice Age 2: Arctic Slide, v níž se ústřední role ujme šavlozubá kryso-veverka. Tato arkáda se nechala inspirovat klasikou v podobě ježka Sonica a nabízí tedy skvělý spád a hratelnost. Dalším pozoruhodným titulem je Mobidogs. Hra je vhodná pro všechny, kdo si nechtějí pořizovat Nintedo DS a Nintendogs. Svoji předlohu sice kvůli omezením danými mobilními telefony nepředstihne, ale i tak je péče a hraní si s virtuálním hafanem zábava. Milovníci akce s prvky RPG pak jistě nepohrdnou Kamikaze 2: The Way of Samurai. Zajímavých her je ale více, stačí nahlédnout do obsahu.

Další mobilní platformy

Rubrika Nokia N-Gage potěší milovníky retra. Zrecenzovány jsou hned dva díly kolekcí klasických her od Atari (Atari Masterpieces Vol. I a Atari Masterpieces Vol. II). V oddělení Nintendo DS naleznete zhodnocení Kirby: Power Paintbrush a Tony Hawk’s American Sk8land. Na majitele Sony PSP čeká Prince of Persia: Revelations.

Testy telefonů

Vedle her na stránkách playMOBILu naleznete i testy nových mobilů. Tentokrát se pod palbu dostaly LG F3000 připomínající sporťák, dámská Nokia 7360 a super vybavená žiletka Motorola Razr V3x. V oddělení „hračiček“ také naleznete informace o nové verzi českého maximobilu z Jablonce a o telefonu s desetimegapixelovým fotoaparátem.

Kompletní obsah časopisu naleznete na této adrese
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz