Nintendo zatím nemá o metaverse zájem, zatím je na něj brzy
i Zdroj: Hrej.cz
NFT Novinka Nintendo zatím nemá o metaverse zájem, zatím je na něj brzy

Nintendo zatím nemá o metaverse zájem, zatím je na něj brzy

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 2. 2022 13:35 1

Do světa metaverse se pouští spousta společností a zvučné slovo používají při popisu budoucnosti i velmi významné firmy. Neplatí to ale u všech, tak trochu staromódní a tradiční vydavatel Nintendo se podobným technologiím zatím vyhýbá. Předpokládá, že virtuální svět je ještě daleko.

Reklama
Reklama

  • Nintendo zatím neplánuje tvořit vlastní metaverse
  • Vydavatel chce pro metaverse použít “Nintendo přístup", to ale prozatím není možné

„Metaverse zaujal spoustu společností po celém světě a zcela jistě má velký potenciál. Když se koncept metaverse představuje v médiích, jako příklad jsou dávány hry jako Animal Crossing: New Horizons. V tomto smyslu máme o metaverse zájem.“

Taková situace ale zatím nenastala, jak prozrazuje další část zprávy.

„Avšak v tuto chvíli není možné předpokládat, jaká překvapení a zážitky může našim zákazníkům metaverse přinést. Jakožto společnost v zábavním průmyslu je naším úkolem přinášet nová překvapení a zábavu. Tuto cestu můžeme zvážit, pokud nalezneme onen „Nintendo přístup“, který lidé dokážou jednoduše pochopit. Nemyslíme si ale, že to je v současné chvíli možné.“

Naposledy se o technologii metaverse zmínil vydavatel Bandai Namco, který plánuje vytvořit hned několik virtuálních prostředí pro všechny své IP. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz