Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth Článek LEVEL 175: Hororové radovánky

LEVEL 175: Hororové radovánky

Redakce Hrej.cz

Redakce Hrej.cz

12. 2. 2009 23:27 32
Reklama

Ne jedna, ale dvě hry

Už v minulém čísle jsme oznámili, že k vydání na našem DVD se chystá vynikající hororová hra Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Slib samozřejmě dodržujeme a tento mix adventury s akcí na DVD 175. čísla opravdu najdete. Hra, která svého času v Levelu obdržela hodnocení 9/10 je navíc k dispozici s českými titulky, což její fantastické atmosféře jedině pomáhá. Vedle Volání Cthulhu jsme se ale nakonec rozhodli přidat na DVD ještě jednu plnou hru – legendární budovatelskou strategii Children of the Nile v takzvané Enhanced Edition. Tu vydala firma Tilted Mill teprve před měsícem a oproti původní verzi přináší nový obsah a především zajišťuje plnou kompatibilitu s nejnovějším hardwarem a operačním systémem Windows Vista. Kromě těchto dvou her najdete na datovém DVD (s novým ovládacím menu vychytaným o další chybky, které jste nám za poslední měsíc nahlásili) i několik zajímavých demoverzí v čele s Burnout Paradise a F.E.A.R. 2: Project Origin.

Alma

A právě posledně jmenovaná, tedy F.E.A.R. 2: Project Origin otevírá celý časopis nejen v podobě hlavní recenze Lukáše Grygara, ale i motivem na obálce. Kromě této hororové střílečky přichází Level 175 i s dalšími verdikty nad čerstvými hrami, mezi nimiž nechybí Silent Hill: Homecoming (další horor!), Cryostasis, X-Blades, Necrovision nebo LOTR: Conquest. Přímo v časopisu jsme také provedli některé designové změny, mezi nimiž je tou nejdůležitější zvětšení základního fontu, o což jste si poměrně dlouho psali. Většími písmenky už jsou tedy napsány i tři hlavní tematické články tohoto čísla. Kromě vyhodnocení ankety Invaze 2008, v níž jste určovali nejlepší hry uplynulého roku, se můžete těšit i na článek Honzy Horčíka, který rozebírá způsoby, jakými o hrách informují mainstreamová média jako noviny a televize, a to nejen v zahraničí, ale i u nás. V technické sekci časopisu se zase Michal Rybka zaobírá operačními systémy. V jeho článku se dozvíte něco o jejich historii, zákulisí vývoje a samozřejmě i budoucnosti.

Level TéFébr

Dlouho jste si o ní psali, dlouho jsme se vám snažili nabídnout alternativy, ale teď je konečně zpátky. Level TV ve své klasické podobě, tedy v podání tvůrčí trojice Pavlovský-Dobrovský-Grygar se věnuje zákulisí natáčení velkých filmových pecek vznikajících na motivy videoher. Dojde přitom přesně k takovému množství trapných vtipů, sprostých narážek a úchylných asociací, které očekáváte. Na našem video DVD ale najdete pochopitelně i fůru normálního a zdraví neškodlivého obsahu v podobě desítky zajímavých videorecenzí, rozhovoru o Godfather II, několika machinim a reportáží z výroby aktuálních herních hitů a samozřejmě i zhruba tři desítky nových herních trailerů. 

KOMPLETNÍ OBSAH ČASOPISU VČETNĚ DVD 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz