level-142-lesk-a-bida-herniho-prumyslu
Článek LEVEL 142: lesk a bída herního průmyslu

LEVEL 142: lesk a bída herního průmyslu

Blixa

Blixa

27. 7. 2006 22:00
Reklama
Reklama

NOVINKY & PREVIEW

Nebývale bohatá je už novinková a preview rubrika, kde vás na třech stranách seznámíme s našimi dojmy z hraní očekávaného závodního hitu Need for Speed: Carbon a podrobně se podíváme třeba i na netradiční RPG Hellgate: London, hororový Alone in the Dark: Near Death Investigation nebo nového Sama & Maxe. A aby toho nebylo málo, přinášíme i nové informace o NHL 07, včetně prvních obrázků z české ligy a rozhovoru s komentátorem Robertem Zárubou o práci na dabingu hry.

RECENZE & TÉMA ČÍSLA

LEVEL 142: lesk a bída herního průmyslu
Rubrice recenzí vládne, pro někoho možná trochu překvapivě, vesmírná odysea jménem Darkstar One, která nás skutečně mile překvapila a ukradla nám mnoho uzávěrkových hodin jen pro sebe. Kromě toho se zabýváme i finálními verzemi očekávané střílečky Prey, závodní šílenosti FlatOut 2, strategie Rush for Berlin, závodním Outrunem 2006 a dalšími více (či méně) zajímavými tituly.

Co je shnilého v herním průmyslu? Proč tak velké procento hráčů, vývojářů a herních teoretiků v posledních letech neustále používá slova jako „úpadek“, „krize“ nebo „očekávaný krach“? Jsou hry i dnes tak zábavné, jako si je všichni pamatujeme z našich herních začátků? Nebo se herní průmysl řítí do záhuby? Právě těmto otázkám se věnujeme v rozsáhlém tématu a jsme hodně zvědaví, jaké reakce z vaší strany tento text vzbudí. Na DVD navíc najdete příjemnou prémii k celému problému, do češtiny přeložený článek Grega Costikyana s názvem „Smrt hernímu průmyslu“.

OMÁČKA OKOLO

Zapomenout nesmíme ani na pravidelnou várku „menších“ článků – v profilu vám představíme tvůrce polského Zaklínače, v sekci Lidová tvořivost najdete další tipy na zajímavé nezávislé projekty, mody a freewarovky, odhalíme jak to tenkrát bylo kolem prvního dílu série Grand Theft Auto a nechybí samozřejmě ani hardware, kultura, dopisy a další rubriky, na které jste zvyklí.

DVD

Na DVD přinášíme opět hned dvě plné hry, přičemž tou jasně atraktivnější z dané dvojice je akční RPG Dračí oko, které si v Levelu svého času vysloužilo osmičkové hodnocení a graficky i hratelnostně vypadá stále velmi dobře. Jako bonus je tu pak stealth akce Gorky Zero, která je stejně jako Dračí oko k dispozici v kompletní české verzi. Ale nejen plnými hrami živ je člověk. Na DVD najdete i exkluzivní verzi češtiny do RPG Star Wars: Knights of the Old Republic 2 a pochopitelně i novou Level TV. O čem bude, to vám snad ani raději nebudeme prozrazovat, ledacos ale naznačí tradiční trailer.

Kompletní obsah nového Levelu včetně DVD. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz