level-139-hrdinove-film-a-divine-divinity
Článek Level 139: Hrdinové, film a Divine Divinity!

Level 139: Hrdinové, film a Divine Divinity!

blixak

blixak

11. 5. 2006 22:59
Reklama
Reklama

Recenze

Nadstandardně jsme si tentokrát vyhráli již s obálkou. Na obrázku vedle této novinky to bohužel nepoznáte, ale exkluzivní není tentokrát jen obsah, ale i forma – a jsme hodně zvědaví, co na použitou ZLATOU RAŽBU řeknete... Ale i samotný obsah má punc výjimečnosti, rytíř a bojiště za ním jasně anoncuje první českou recenzi na Heroes of Might & Magic V, které se chopil Michal Rybka. Na čtyřech stranách se o kvalitách jedné z nejočekávanějších her tohoto roku dozvíte vše, co jste potřebovali vědět. Na DVD pak najdete českou verzi hratelného dema, kterou vám rovněž přinášíme jako první...

Kromě Heroes V recenzujeme i celou řadu dalších očekávaných hitů v čele s Dreamfall: The Longest Journey, Condemned, Desperados 2, Ghost Recon: Advanced Warfighter, 2006 FIFA World Cup a Spellforce 2. Velmi lákavá nabídka, co říkáte?

Novinky & preview

Ještě před zahájením E3 se nám podařilo získat první informace a obrázky týkající se Command & Conquer 3, nového Indiana Jonese a především pak pětistránkové preview na následovníka Far Cry, střílečku Crysis. Za prvními dojmy z této slibné FPS se vypravil jeden z redaktorů turecké mutace Levelu do Německa, přímo do sídla vývojářů z Crytechu a viděl věci, které jiným novinářům zůstaly dosud utajeny. První dojmy z Paraworldu a strategie Glory of the Roman Empire jsou pak pověstnou třešničkou na dortu.

Téma čísla

V hlavním tématickém článku tohoto čísla se Martin Bach a Honza Horčík zabývají herními rekordy. Dozvíte se vše o neuvěřitelných výkonech hráčů na klasických automatech, o vývojářských rekordech a nakonec i to, jaká hra a herní série je aktuálně na světě nejprodávanější...

DVD

Celý měsíc jsme vás nechtěně napínali a zároveň usilovně vyjednávali o plné hře pro toto číslo. Situace se během oněch třech týdnů několikrát radikálně změnila, ovšem nakonec to dopadlo dobře a my vám můžeme na DVD představit výborné RPG Divine Divinity v české verzi. A abychom vám trochu vynahradili ono útrpné čekání na toto oznámení, přihodili jsme na disk po delší době i film! Konkrétně jde o výborné sci-fi Immortel, které kombinuje živé a animované herce a mezi fanoušky žánru je již dnes považován za takřka kultovní dílo. Doufáme, že si ho pořádně užijete. A na úplný závěr musíme ještě upozornit na tradiční Level TV – ta tentokrát trvá celých 40 minut a trailer můžete stahovat na této adrese.

Kompletní obsah Levelu 139 najdete pod tímto linkem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz