level-139-hrdinove-film-a-divine-divinity
Článek Level 139: Hrdinové, film a Divine Divinity!

Level 139: Hrdinové, film a Divine Divinity!

blixak

blixak

11. 5. 2006 22:59
Reklama

Recenze

Nadstandardně jsme si tentokrát vyhráli již s obálkou. Na obrázku vedle této novinky to bohužel nepoznáte, ale exkluzivní není tentokrát jen obsah, ale i forma – a jsme hodně zvědaví, co na použitou ZLATOU RAŽBU řeknete... Ale i samotný obsah má punc výjimečnosti, rytíř a bojiště za ním jasně anoncuje první českou recenzi na Heroes of Might & Magic V, které se chopil Michal Rybka. Na čtyřech stranách se o kvalitách jedné z nejočekávanějších her tohoto roku dozvíte vše, co jste potřebovali vědět. Na DVD pak najdete českou verzi hratelného dema, kterou vám rovněž přinášíme jako první...

Kromě Heroes V recenzujeme i celou řadu dalších očekávaných hitů v čele s Dreamfall: The Longest Journey, Condemned, Desperados 2, Ghost Recon: Advanced Warfighter, 2006 FIFA World Cup a Spellforce 2. Velmi lákavá nabídka, co říkáte?

Novinky & preview

Ještě před zahájením E3 se nám podařilo získat první informace a obrázky týkající se Command & Conquer 3, nového Indiana Jonese a především pak pětistránkové preview na následovníka Far Cry, střílečku Crysis. Za prvními dojmy z této slibné FPS se vypravil jeden z redaktorů turecké mutace Levelu do Německa, přímo do sídla vývojářů z Crytechu a viděl věci, které jiným novinářům zůstaly dosud utajeny. První dojmy z Paraworldu a strategie Glory of the Roman Empire jsou pak pověstnou třešničkou na dortu.

Téma čísla

V hlavním tématickém článku tohoto čísla se Martin Bach a Honza Horčík zabývají herními rekordy. Dozvíte se vše o neuvěřitelných výkonech hráčů na klasických automatech, o vývojářských rekordech a nakonec i to, jaká hra a herní série je aktuálně na světě nejprodávanější...

DVD

Celý měsíc jsme vás nechtěně napínali a zároveň usilovně vyjednávali o plné hře pro toto číslo. Situace se během oněch třech týdnů několikrát radikálně změnila, ovšem nakonec to dopadlo dobře a my vám můžeme na DVD představit výborné RPG Divine Divinity v české verzi. A abychom vám trochu vynahradili ono útrpné čekání na toto oznámení, přihodili jsme na disk po delší době i film! Konkrétně jde o výborné sci-fi Immortel, které kombinuje živé a animované herce a mezi fanoušky žánru je již dnes považován za takřka kultovní dílo. Doufáme, že si ho pořádně užijete. A na úplný závěr musíme ještě upozornit na tradiční Level TV – ta tentokrát trvá celých 40 minut a trailer můžete stahovat na této adrese.

Kompletní obsah Levelu 139 najdete pod tímto linkem.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama