level-138-nomadi-oblivion-a-nova-lara
Článek LEVEL 138: Nomádi, Oblivion a nová Lara

LEVEL 138: Nomádi, Oblivion a nová Lara

Blixa

Blixa

13. 4. 2006 22:54 7
Reklama
Reklama

Po čtyřech týdnech je tu opět nový Level a v perexu zmíněné jaro se na něm podepsalo více, než by mohl leckdo čekat. Společně se Sluncem, mouchami, ptáčky a další havětí se totiž probudili i herní distributoři a začali s chrlením čerstvých jarních pecek. Navíc, v americkém Los Angeles je již takřka všechno připraveno na každoroční E3, což se projevuje již nyní zvýšenou porcí novinek a zajímavých odhalení. Pojďme se tedy nyní podívat na to, co ve 138. Levelu najdete, pokud se pro něj vypravíte do nejbližší trafiky...

Novinkovou rubriku otevírají informace o Battlefield 2142 a hned po jejich přečtení by vaši pozornost mohly upoutat třeba první obrázky z Broken Sword 4, Sid Meier’s Railroads a trojstránkový „speciál“ představující datadisky k Dungeon Siege 2, Civilization 4, The Movies, Black & White 2, Age of Empires III, atd... V části věnované událostem se věnujeme problémům Star Wars: Galaxies a World of Warcraft a fenoménu Starforce.

TÉMA ČÍSLA

V hlavním tématickém článku čísla se Tomáš Krajča věnuje nezávislé herní scéně a vybírá třicet nejlepších indie her současnosti. Najdete mezi nimi samé zajímavé tipy, z nichž, si vybere skutečně každý. Na DVD pak téma doplňují demoverze vybraných indie her v množství, jaké jste v Levelu ještě neměli možnost vidět. Tématem hardware sekce je naproti tomu velký test gamepadů – pokud si před nadcházející sezónou sportovních her plánujete pořídit něco podobného, rozhodně byste náš článek neměli minout.

RECENZE

Po dlouhé době na vás z obálky opět vykoukne povědomý obličej Lary Croft, což značí jediné – Tomb Raider je zpátky a s ním i pokus o resuscitaci celé slavné série. O tom, zda má Lara co říct i dnešním hráčům, se dozvíte v recenzi Honzy Horčíka. Tomb Raider: Legend ale není jedinou dlouho očekávanou hrou v tomto čísle, je tu i Oblivion! Na celých šesti stranách vám Lukáš Grygar představí RPG, o kterém momentálně mluví celý herní svět, a o kterém se zřejmě i hodně dlouho mluvit bude. Pokud vám ale čirou náhodou RPG žánr nic neříká, možná vás zaujme článek o překvapivě kvalitním hororu Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth nebo o dalším podobném šoku v podobě 3D akce Ubersoldier. O slovo se v tomto čísle přihlásili také Pyro Studios s návratem svých Commandos a Turbine Ent. s Dungeons & Dragons Online.

PREVIEW

Preview sekci vládne naše podrobná reportáž z Atén, kde jsme jako jediní z ČR viděli a vyzkoušeli akční RPG Titan Quest, kterým jeho autoři hodlají konkurovat samotnému Diablu. Na základě vašeho hlasování v preview na přání jsme pak shromáždili všechny dosud známé informace o Neverwinter Nights 2 a opomenout nelze ani informace o herních Čelistech nebo Medieval 2: Total War.

DVD

Jak jsme minule slíbili, přinášíme vám na disku originální akční mix Project Nomads v české verzi. Her, které v sobě spojují prvky akce, strategie a adventury, není na trhu zrovna velké množství a Nomads (Level index: 8,1 z 10) jsou navíc velmi kvalitním kouskem, který byl ve své době trochu nespravedlivě opomenut. Těšit se ale můžete i na demoverze, přičemž tento měsíc přinášíme ukázky z takových pecek jako Condemned, Full Spectrum Warrior: Ten Hammers, Rise of Legends, Spellforce 2 atd... No a samozřejmě – je tu i zbrusu nová Level TV, na kterou vás připraví tato volně stažitelná videoukázka.

Kompletní obsah Levelu 138, včetně DVD přílohy najdete na této adrese.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz