INVAZE 2020 - Komunitní část
Invaze Článek INVAZE 2020 - Komunitní část

INVAZE 2020 - Komunitní část

Redakce Hrej.cz

Redakce Hrej.cz

31. 12. 2020 14:00 10

První část redakční části INVAZE už týden visí na webu, ta druhá je přichystána a dočkáte se ji zítra večer. Už teď se ale můžete vrhnout do té největší epizody INVAZE - komunitní části.

Reklama
Reklama

Jako již tradičně volíte ve výrazně odlišných kategoriích než my. Rozhodujete totiž o tom, které hry obsadí první místa v konkurenci jednotlivých žánrů. V každé z kategorií máte možnost doplnit nabídku vlastním tipem, prosíme vás ale, abyste předtím prohledali ostatní nabídky. Hry se totiž neopakují a je možné, že byl konkrétní titul zařazen do jiného oddílu. Jedinou výjimkou jsou kategorie nejlepšího multiplayeru a celkově nejlepší hry, kde se samozřejmě mohou tituly objevit opakovaně. 

Anketa končí 17. ledna. Ve velmi krátké době pak dojde k vyhlášení a konečně se dozvíme, jaké hry podle Vás ovládly šílený rok 2020.

K zapojení do ankety je nutné použít Google účet. Vše probíhá nativně skrze systém Formulářů Google, vaše data nebo údaje tedy nejsou nijak ohroženy. 

Načítání…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz