hra-roku-2005
Článek Hra roku 2005

Hra roku 2005

Redakce Hrej.cz

Redakce Hrej.cz

31. 12. 2005 23:41
Reklama
Reklama

Anketa o hru roku v časopise Level je již tradičním čtenářským hlasováním s velmi vysokou účastí. V uplynulých dvou letech se stala s více jak deseti disíci hlasujícími skutečně obří a reprezentativní záležitostí, která má svůj ohlas i mezi herními distributory a vývojáři. Abychom v nastoupeném trendu mohli pokračovat, případně jej ještě překonat, rozhodli jsme se dát příležitost k hlasování i vám, čtenářům Hrej!. Z následujícího výběru tedy zvolte jednu hru, která si podle vás zaslouží titul "Hry roku 2005", vyplňte své jméno a e-mail a odešlete formulář. Oproti loňskému roku máte navíc možnost hlasovat pro nenominovanou hru, a to tak, že její název napíšete do příslušné kolonky. V tom případě ale již nesmíte hlasovat pro nominovanou hru!

Každý má právo pouze na jeden hlas! Duplicitní záznamy budou po ukončení hlasování automaticky promazány, takže pokud jste již hlasovali na stránkách Levelu, neodesílejte svůj hlas znovu, bylo by to zbytečné. Ze všech hlasujících vylosujeme pět šťastlivců, které odměníme ročním předplatným Levelu s DVD.

Uzávěrka ankety o Hru roku 2005 podle čtenářů magazínu Level a serveru Hrej! je 5. března 2006.

Vaše Hra roku 2005
Kontaktní informace

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz