Paradox Interactive i nadále tají identitu studia, které pracuje na Bloodlines 2. Hra je údajně v dobrých rukou
i Zdroj: Paradox Interactive
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Novinka Paradox Interactive i nadále tají identitu studia, které pracuje na Bloodlines 2. Hra je údajně v dobrých rukou

Paradox Interactive i nadále tají identitu studia, které pracuje na Bloodlines 2. Hra je údajně v dobrých rukou

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 7. 2022 09:14 1

Kolem vývoje Bloodlines 2 bohužel stále poletují otazníky, produkce hry probíhá mimo zraky fanoušků, kteří si nemohou být ničím jistí. Na klidu nepřidá ani aktuální vzkaz ze strany vydavatele.

Reklama

  • Výkonný ředitel vydavatelství Paradox Interactive se vyjádřil k vývoji Bloodlines 2
  • Hra je údajně v dobrých rukou, na bližší detaily je však stále příliš brzy

Za Paradox Interactive promluvil výkonný ředitel Fredrik Wester. Na Twitteru naznačil, že vše pokračuje podle plánu. Bloodlines jsou podle něj v dobrých rukou, všichni se těší, až budou mít možnost dvojku ukázat v celé její kráse. K tomu ale dojde, až bude tým připraven, což platí i pro samotnou hru.

Právě od Westera v listopadu minulého roku zaznělo, že chybělo jen málo k tomu, aby vydavatelství projekt zcela zrušilo. Druhý díl měl ostatně vyjít už v prvním čtvrtletí roku 2020, termín ale byl opakovaně posouván, načež vyšlo najevo, že už na hře nepracuje studio Hardsuit Labs. 

Ani tentokrát jsme se však nedozvěděli, jaké studio projekt převzalo. Vedení Paradoxu vysvětlilo, že chce zajistit, aby měl tým klid na práci a nemusel se zabývat otázkami zvědavých novinářů a fanoušků. Zatím se zdá, že si na bližší informace ještě nějaký čas počkáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz