Studio zajišťující vývoj Bloodlines 2 si údajně vede skvěle, vydavatel však nechce prozradit jeho identitu
i Zdroj: Paradox Interactive
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Novinka Studio zajišťující vývoj Bloodlines 2 si údajně vede skvěle, vydavatel však nechce prozradit jeho identitu

Studio zajišťující vývoj Bloodlines 2 si údajně vede skvěle, vydavatel však nechce prozradit jeho identitu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 11. 2021 09:00

Že si Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 prochází problematickým vývojem, to už není žádné tajemství. Zdá se ale, že se produkce začíná ubírat tím správným směrem, což naznačuje vedení Paradox Interactive.

Reklama

  • Finanční ředitel Paradox Interactive pochválil vývojáře Bloodlines 2
  • Jejich identitu tají, aby se mohli plně soustředit na práci
  • Zatím je příliš brzy na stanovení nového termínu vydání

Dvojka byla nejprve několikrát odložena, původně měla ostatně vyjít už v prvním kvartálu loňského roku. Koncem února letošního roku pak vyšlo najevo, že už na ní nepracuje tým Hardsuit Labs, načež byla odložena na neurčito.

Výkonný ředitel Fredrik Wester přiznal, že chybělo opravdu málo k tomu, aby projekt úplně zrušil, to se ale nakonec nestalo. K dalším Bloodlines se nyní vyjádřil finanční ředitel Alexander Bricca. “Nový tým si vede docela dobře, jsme spokojeni s tím, jak vývoj projektu pokračuje, ale stále je příliš brzy na to, abychom mohli začít mluvit o termínech vydání.” 

Paradox navíc momentálně ani nehodlá prozradit identitu zmíněného studia. Důvod je celkem prostý - chce mu dopřát dostatečný klid na práci, aby se nemuselo potýkat s návalem dotazů ze strany médií a fanoušků, což je samozřejmě pochopitelné. Vypadá to, že si na další detaily ještě nějaký čas počkáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz