Microsoft údajně připravuje kolekci remasterů jedné z vlastních značek, insider ji přirovnává k Master Chief Collection
Novinka Microsoft údajně připravuje kolekci remasterů jedné z vlastních značek, insider ji přirovnává k Master Chief Collection

Microsoft údajně připravuje kolekci remasterů jedné z vlastních značek, insider ji přirovnává k Master Chief Collection

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 1. 2022 11:32 1

Pořízením společnosti Activision Blizzard si Microsoft zajistil celou řadu atraktivních značek, bude zajímavé sledovat, jak s nimi naloží. Nesmíme ale zapomínat také na jeho vlastní herní série. Jedna z nich by se měla dočkat dodatečné péče, údajně se totiž chystá další kolekce remasterů.

Reklama
Reklama

  • Nick Baker mluví o kolekci remasterů jedné ze značek Microsoftu
  • Rozsahem by se měla podobat Master Chief Collection
  • Údajně vyjde během příštího roku

Informace pochází z podcastu XboxEra. V něm insider Nick Baker tvrdí, že jedna z tradičních značek pod střechou Microsoftu vyjde ve vylepšené kolekci. Jako příměr použil Master Chief Collection, v podobném duchu by se mělo zacházet i s dalším adeptem. Kolekce by podle Bakera měla vyjít v roce 2023.

Jenže kdo je tím dalším pánem na holení? To už insider nezmiňuje, několik kandidátů bychom tu ale měli. Nabízí se třeba série Gears of War. Studio Coalition se nyní sžívá s technologií Unreal Engine 5, práce na remasterech by jim mohla přinést cenné zkušenosti, které by pak zúročili v přípravě dalšího regulérního dílu.

Pak tu máme také značku Fable. V Playground Games nyní vzniká reboot, je možné, že se Microsoft rozhodl připravit remastery původních her, aby si hráči mohli připomenout stará dobrodružství. 

Pokud by měla kolekce vyjít už během příštího roku, znamenalo by to, že se o ní brzy dozvíme skrze oficiální informační kanály. Snad tedy brzy budeme moudřejší.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz