K předobjednávce sci-fi hororu The Callisto Protocol dostanete zdarma roli luxusního toaleťáku
i Zdroj: Striking Distance / Krafton
The Callisto Protocol Novinka K předobjednávce sci-fi hororu The Callisto Protocol dostanete zdarma roli luxusního toaleťáku

K předobjednávce sci-fi hororu The Callisto Protocol dostanete zdarma roli luxusního toaleťáku

Jakub Fišer

Jakub Fišer

4. 10. 2022 09:15

Předobjednávkové bonusy jsou pro celou řadu hráčů zajímavým zpestřením samotné hry. Jednou dostanete hrneček, podruhé tričko nebo třeba akční figurku postavy ze hry. Opravdu speciální dáreček si však připravil e-shop Xzone k nákupu hry The Callisto Protocol.

Reklama

  • Právě začíná předprodej očekávané hororovky The Callisto Protocol
  • Jeden český obchod s hrami nabízí jako dárek luxusní černý toaletní papír
  • Titul vychází 2. prosince a s dárkem vás vyjde na 1 499 Kč, respektive 1 699 Kč

Samotný sci-fi horor od tvůrců ságy Dead Space vychází na Xbox One a Series X|S, PlayStation 5 a 4 již 2. prosince, aktuálně se tak otevírají předobjednávky. Pokud si hru na jednu ze zmíněných platforem objednáte ve fyzické diskové kopii na stránkách e-shopu Xzone, získáte k němu originální dar.

Černý toaletní papír z věznice Black Iron Prison
i Zdroj: Xzone / The Callisto Protocol předprodej
Černý toaletní papír z věznice Black Iron Prison

Je jím Role poslední záchrany (RPZ), speciální role černého toaletního papíru, která vás může zachránit před nechtěným zašpiněním vašeho spodní prádla pod náporem děsu a hrůzy, jimiž se The Callisto Protocol chlubí.

Konkrétně jde o elegantně vyvedený, extra jemný toaletní papír černé barvy z přírodní celulózy, 3vrstvý s dohromady 140 útržky. Přímo na Facebooku zastoupení obchodu Xzone glosuje dárek takto: “Hororovka The Callisto Protocol bude po hráčích vyžadovat opravdu pevné svěrače. S naším dárkem však budete připraveni i v případě, kdy přijde skutečně děsivý jumpscare!”

The Callisto Protocol pro nové i staré konzole v edici Day One Edition vyjde 2. prosince. Předobjednávkový balíček i s luxusním záchodovým papírem pořídíte na webu Xzone za 1 499 Kč na staré konzole, respektive za 1 699 Kč na novou generaci konzolí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz