Do Splatoon 3 míří první sezóna, přinese nové režimy, mapu či zbraně
i Zdroj: Nintendo
Novinka Do Splatoon 3 míří první sezóna, přinese nové režimy, mapu či zbraně

Do Splatoon 3 míří první sezóna, přinese nové režimy, mapu či zbraně

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 11. 2022 09:29

Nintendo Switch se v září dočkalo vydání třetího dílu série Splatoon, díky čemuž dostala platforma i vlastní dedikovanou kompetitivní střílečku, kterou se baví spousta hráčů po celém světě. Vzhledem k současnému trendu není divu, že se Nintendo pouští do pravidelné podpory hry a už 1. prosince se fanoušci dočkají nové Chill Season.

Reklama

  • Splatoon 3 se dočká nové sezóny
  • Na začátku prosince dorazí Chill Season s novými režimy a hromadou dalšího obsahu

Ta přinese především nové režimy – prvním bude X Battles, veskrze klasický kompetitivní režim, ve kterém se ale utkají už opravdu velice schopní hráči. Přístup do X Battles se odemkne až s úrovní S+ v Anarchy Battles, za hraní X Battles pak hráči riskují své body X Power a stoupají po žebříčku.

Další režim Big Run má být upravená verze Salmon Runu, v němž se máme utkat s hordami Salmonidů – více informací bychom se ale měli dozvědět blíže k vydání. Také dojde na novou mapu Brinewater Springs. Nebudou chybět ani nové zbraně či další doplňky pro hráče.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz