Analytická společnost Nikkei tvrdí, že letos se oznámení nového Switche nedočkáme
i Zdroj: Nintendo
Novinka Analytická společnost Nikkei tvrdí, že letos se oznámení nového Switche nedočkáme

Analytická společnost Nikkei tvrdí, že letos se oznámení nového Switche nedočkáme

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 8. 2022 14:03

Spekulace o nové verzi Nintendo Switch, která by měla přinést silnější hardware i podporu vyššího rozlišení, se herním průmyslem šíří už několik let. Údajných důkazů, že tentokrát jde o skutečnost, bylo už několik, dle analytické firmy Nikkei se ale minimálně tento rok žádné nové konzole nedočkáme.

Reklama
Reklama

  • Dle zprávy analytické společnosti Nikkei se Nintendo nechystá oznámit novou konzoli
  • Nyní se soustředí na pokrytí velké poptávky po základním modelu, a to i nákupem surovin pro výrobu

Společnost se pustila do analýzy finančních výsledků firmy i toho, jak si ve skutečnosti vede, přičemž kontaktovala samotnou společnost a prezidenta společnosti Šuntaro Furukawa. Dle informací vydané zprávy se nyní Nintendo snaží zásobovat díly pro výrobu Switche, aby dokázalo pokrýt poptávku na konci roku.

Tím se tedy smetly spekulace ohledně toho, že si Nintendo nakupuje suroviny pro spuštění výroby vylepšené verze. Nikkei odhaluje, že japonský výrobce stále nedokáže pokrýt poptávané množství, tudíž vydání Switch Pro nepřipadá, minimálně v tomto roce, v úvahu. Údajně ale probíhají diskuze nad konceptem i načasování jak odhalení konzole, tak samotného vydání.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz