Aktualizace The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom řeší problémy a odstraňuje všechny objevené duplikační glitche
i Zdroj: Nintendo
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Novinka Aktualizace The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom řeší problémy a odstraňuje všechny objevené duplikační glitche

Aktualizace The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom řeší problémy a odstraňuje všechny objevené duplikační glitche

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 5. 2023 14:39

Nintendo zveřejnilo novou aktualizaci aktuálního hitu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Update 1.1.2 samozřejmě řeší některé technické problémy hry a obecně zlepšuje stabilitu, zároveň ale odstranil i kličky, které hráči našli aby mohli získávat nekonečné množství předmětů.

Reklama

  • Nová aktualizace Zeldy: Tears of the Kingdom opravila pár bugů a potajmu odstranila duplikační glitche

V oficiálním popisu aktualizace najdeme například zmínku o odstranění problému s příliš hlasitými zvuky nebo nesplnitelným příběhovým úkolem Camera Work in the Depths. Nechybí ani obligátní zmínka o menších vylepšeních a úpravách. Hráči ale rychle zjistili, že ze hry také potichu zmizely nedodělky, které umožňovaly podvádět.

během necelých dvou týdnů od vydání jich zvědaví hráči našli celou řadu. Jedním z nejjednoduších triků jak donekonečna násobit materiály byl fígl, při kterém hráč spojil vyžadovaný materiál s šípem, napnul luk, pak luk upustil na zem, vybral jiný, rychle zavřel a otevřel inventář a zahodil i druhý luk. Tím se vytvořila kopie materiálu spojeného s šípem. Vedle toho existují ještě složitější, ale efektnější metody, jak násobit předměty a tím třeba přijít k neomezeným penězům.

Tedy existovaly. Známé metody pochopitelně ze hry s aktualizací zmizely.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama