WWE 2K21 je prý zrušeno, přijde jiná hra
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka WWE 2K21 je prý zrušeno, přijde jiná hra

WWE 2K21 je prý zrušeno, přijde jiná hra

Radek Raudenský

Radek Raudenský

Reklama

WWE 2K20 bylo něco, za co se 2K dodnes stydí. Na hru varovaly již recenze, pokud si ale hru přeci jen někdo koupil, potkala ho katastrofa. Není tak divu, že ani prodeje nebyly vůbec hezké. To vše pak prý vedlo k tomu, že další díl, tedy WWE 2K21, by měl být zrušen.

Informace přinesl Justin Leeper, který dříve na WWE pracoval, a má tak pochopitelně několik zdrojů přímo z vývoje. Dle těchto zdrojů po negativním přijetí 2K20 odešlo z vývojářského týmu Visual Concepts „desítky“ vývojářů, a budget na 2K21 se měl masivně zmenšit, což mělo následně vést právě ke zrušení.

Jak Leeper zmiňuje, na akci WrestleMania se v minulosti oznamovaly nebo alespoň teasovaly hry ze série WWE. Letos ale byla akce bez jediné zmínky o dalším díle. To má prý potvrzovat informace od zdrojů. Letos ale prý nebudeme zcela bez wrestlingových her.

Leeper dále tvrdí, že zatímco Visual Concepts nebudou vyvíjet žádnou hru, 2K se rozhodlo vytvořit wrestlingovou hru v jiném studiu a trochu jiným stylem. Více informací by říct mohl, ale prý „ už tak naštval spoustu lidí v 2K“.


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama