Vyšla mobilní verze Gunfire Reborn. Nabídne kooperaci i rozmanitý arzenál zbraní
i Zdroj: https://gunfirem.herojoys.com/en/
Mobilní hraní Novinka Vyšla mobilní verze Gunfire Reborn. Nabídne kooperaci i rozmanitý arzenál zbraní

Vyšla mobilní verze Gunfire Reborn. Nabídne kooperaci i rozmanitý arzenál zbraní

Petr Jan Berka

Petr Jan Berka

19. 5. 2022 20:15

Se střílečkami z pohledu první osoby se poslední dobou na mobilních zařízeních roztrhl pytel. Ať už jde o blížící se Battlefield, či nedávno vydaný Apex Legends. Každá z nich se ale snaží od ostatních odlišit a tím si najít své místo v hráčských komunitách. Gunfire Reborn, které se nyní podívalo na telefony, není výjimkou.

Reklama
Reklama

  • Mobilní derivát Gunfire Reborn vyšel na telefony
  • Hra spočívá v průchodu uzavřených levelů plných nepřátel
  • Hrát můžete sami, nebo v kooperaci až s třemi dalšími kolegy
  • Hlavním lákadlem je velký arsenal zbraní nebo možnost modifikace bojového stylu

Když roguelike střílečka Gunfire Reborn v květnu roku 2020 vyšla, stala se jedním z nejlépe hodnocených titulů svého žánru. V e hře máte za úkol sám, či ve skupině až čtyř lidí, projít uzavřené dungeony plné nepřátel. Pro postup se jimi budete muset nejen probojovat, ale zároveň porazit bosse čekajícího na konci. Za pozornost též stojí i fakt, že samotné levely jsou náhodně generované, takže nehrozí repetitivnost. 

Gunfire Reborn též vyniká až neuvěřitelnou variabilitou boje. Ať už jde o výběr ze čtyřiceti různých zbraní, šesti různých hrdinů s vlastními, dále modifikovatelnými, schopnostmi či o více než sto svitků s jedinečnými bonusy. Každý si tedy může svého hrdinu upravit dle svého stylu hraní. Hru můžete nyní pořídit na Google Play i App Store za 149 Kč. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz