Apex Legends Mobile je konečně tady. Oblíbený battle royale můžete hrát na Androidu i iOS
Mobilní hraní Apex Legends Novinka Apex Legends Mobile je konečně tady. Oblíbený battle royale můžete hrát na Androidu i iOS

Apex Legends Mobile je konečně tady. Oblíbený battle royale můžete hrát na Androidu i iOS

Jakub Fišer

Jakub Fišer

17. 5. 2022 21:25

Battle royale titul Apex Legends hraje po celém světě víc jak 100 milionů hráčů. Dynamická akce teď po launchi na PC a konzolích vstupuje i do světa mobilního hraní. Derivát s podtitulem Mobile je konečně dostupný na Androidu i iOS.

Reklama
Reklama

  • Extrémně oblíbený Apex Legends konečně vstupuje na telefony a tablety
  • Vaším úkolem bude bojovat s dalšími hráči a zůstat na mapě úplně poslední
  • Multiplayerový battle-royale z roku 2019 je dostupný ode dneška, jak jinak než zcela zdarma

Pakliže vám z nabídky mobilních battle-royale titulů není dost dobré PUBG, Fortnite nebo Call of Duty, můžete dnes zajásat. Po čase stráveném přípravami se konečně spouští mobilní derivát oblíbené free-to-play akce Apex Legends.

Podobně jako výše zmíněné konkurenční tituly, ani Apex nebude moc trpět přesunem z velkých herních strojů na ty kapesní. Obsahová stránka by měla být takřka stejná, počet zbraní i jejich úprav a vylepšení, ale i další herní mechaniky by měly zůstat takové, jako je znáte z PC nebo herních konzolí.

Samostatnou kapitolou je pak audiovizuální stránka, která patří k tomu nejlepšímu, co si můžete na smartphonu dopřát. Tím pádem ale pečlivě rozmyslete, jestli se vám vyplatí si hru stahovat, protože je velmi náročná na výkon. Nejideálnější volbou budou stroje s čipsety Snapdragon 870, 888 či 8 Gen 1, případně srovnatelně výkonné MediaTeky. U iPhonu by vám měl stačit i tři roky starý model.

Apex Legends Mobile je dostupná ode dnešního dne a to na Android i iOS. Pokud stahujete z Google Play, připravte si 2,9 GB místa, pokud z Apple App Store, budete potřebovat 3,5 GB.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz