Na internet unikly záběry z mobilního Need for Speed od Tencentu
i Zdroj: Shaun Weber / Twitter
Mobilní hraní Novinka Na internet unikly záběry z mobilního Need for Speed od Tencentu

Na internet unikly záběry z mobilního Need for Speed od Tencentu

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

12. 5. 2022 11:04

Na sociálních sítích se objevily záběry údajně z připravovaného mobilního titulu série Need for Speed. Za tím má stát čínské vydavatelství Tencent a spekulovalo se o něm už dříve. Zhruba 40 vteřin přímo z hraní ale ukazuje, že se můžou fanoušci závodění těšit na velmi atraktivní podívanou.

Reklama
Reklama

  • Na sociálních sítích kolují záběry z mobilního Need for Speed od Tencentu
  • Má běžet na Unreal Enginu 4 s otevřeným světem

Projekt prý běží na Unral Enginu čtvrté generace a nabídne hratelnost podobnou titulům z “velkých” platforem. Tahákem by měl být třeba otevřený svět. Záběry ukazují projížďku v McLarenu F1 a Lamborghini Aventador SVJ Roadster. Ve hře je údajně také dostupné Lamborghini Gallardo.

Dle leakera, který video původně zveřejnil na discordovém kanálu věnovanému Need for Speed (odkud se dále šířilo na Reddit a Twitter) titul v testovací verzi nabízí kompletní mapu z Need for Speed Heat s menšími úpravami. Ovládání je prý podobné staršímu multiplayerovému dílu Edge s arkádovým zpracováním nitra nebo divokého driftování. Projekt zatím nepočítá s policií nebo příběhem.

Další podrobnější informace o hře zatím nemáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz