V bezplatné nadílce od Epicu se objeví blyštivý looter-slasher a Prison Architect
Novinka V bezplatné nadílce od Epicu se objeví blyštivý looter-slasher a Prison Architect

V bezplatné nadílce od Epicu se objeví blyštivý looter-slasher a Prison Architect

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

3. 12. 2021 08:30 1

V bezplatné nabídce obchodu Epic Games Store nyní najdete asynchronní multiplayer pro pět hráčů v podobě Dead by Daylight, který doplňuje while True: learn(). Epic však už oznámil, co si pro hráče připravil v dalším kole.

Reklama
Reklama

  • V nabídce obchodu Epic Games Store bude k dispozici Godfall a Prison Architect
  • Hry si můžete zdarma vyzvednout od 9. do 16. prosince

První hrou je Godfall, loňská launchovka pro konzoli PlayStation 5, která se nakonec dostala i na další platformy. Epic částečně kopíruje nabídku služby PlayStation Plus, kde se naleštěná rubanice taktéž brzy objeví. 

Je v tom ale malý háček. Hra totiž bude dostupná v takzvané Challenger Edition, což bohužel neznamená, že by se hráči mohli těšit na bonusový obsah, je tomu vlastně právě naopak. V tomto balíčku totiž úplně chybí singleplayerová kampaň, edice obsahuje tři endgame režimy - Lightbringer, Ascended Tower of Trials a Dreamstones, k dispozici budou postavy na maximální úrovni, pokročilá výbava a také body pro okamžité odemčení konkrétních dovedností. Kooperace s dalšími hráči v podivné edici naštěstí zůstala.

Godfall doplní Prison Architect, v této hře už naštěstí nic nechybí. Nestárnoucí počin od Double Eleven zajisté zabaví i v roce 2021. Novinky si můžete vyzvednout od 9. do 16. prosince.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz