Epic Games oznamuje další akvizici, připojuje se studio Harmonix, které stojí za sérií Rock Band
Fortnite Novinka Epic Games oznamuje další akvizici, připojuje se studio Harmonix, které stojí za sérií Rock Band

Epic Games oznamuje další akvizici, připojuje se studio Harmonix, které stojí za sérií Rock Band

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 11. 2021 16:24

Epic Games si zajišťuje další studio do své kolekce. Společnost si vedle Psyonix a dalších týmů zajistila vývojáře série Rock Band, kteří ale už předem hlásí, že nebudou pracovat pouze na dalších dílech.

Reklama
Reklama

  • Epic Games odkupuje studio Harmonix, vývojáře Rock Band
  • Ti budou pomáhat s hudebními zážitky ve Fortnite
  • Údajně pracují i na nových projektech

Studio Harmonix bude pod Epicem pracovat na „herních zážitkcích a hratelnosti Fornite“. Epic tedy očividně chce více prohlubovat hudební scénu ve své battle royale hře, studio ale prozatím neprozradilo další detaily. 

„Harmonix vždy aspiroval na tvorbu světových hudebních zážitků, díky připojení k Epicu to bude možné. Společně posuneme hranice kreativity a toho, co bude možné,“ tvrdí spoluzakladatel Harmonix Alex Rigopulos.

Studio prý pracuje i na vlastních projektech, prozatím ale bude pokračovat s DLC plány pro Rock Band. Akvizici okomentoval i viceprezident herního vývoje v Epic Games - Alain Tascan. „Společně s Harmonix přeměníme to, jak hráči zažívají hudbu. Z pasivních posluchačů se stanou aktivní. Hudba už nyní spojuje miliony Fortnite hráčů, a to pomocí našich emotů, koncertů a akcí.“

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz