Došlo k úniku prosincové nabídky služby PlayStation Plus
Novinka Došlo k úniku prosincové nabídky služby PlayStation Plus

Došlo k úniku prosincové nabídky služby PlayStation Plus

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 11. 2021 08:15

Blíží se konec měsíce a spolu s ním také oznámení nových her v nabídce PlayStation Plus. Zdá se, že další várka unikla o něco dříve.

Reklama
Reklama

  • Unikl seznam prosincových her z nabídky PlayStation Plus
  • Hráči se zřejmě mohou těšit na Godfall, Mortal Shell a LEGO DC Super-Villains
  • Nabídka zatím nebyla potvrzena

Nepotvrzené informace již tradičně přináší francouzský server Dealabs, který se však už osvědčil jako spolehlivý zdroj. Na co se tedy předplatitelé mohou těšit?

První hrou je kýčovitá rubačka Godfall. Ta figurovala mezi launchovými tituly pro PlayStation 5, svou premiéru si však následně odbyla i na minulé generaci. Do nabídky by měla zamířit zabalená do Challenger Edition, která ovšem zatím neexistuje. Dá se tedy očekávat, že bude edice (a její obsah) představena až spolu s prosincovou nabídkou. 

Ponurejší zážitek přinese soulsovka Mortal Shell. Ta v poslední době vymetá jednu nabídku za druhou, nedávno totiž bylo oznámeno, že se zařadí do knihovny služby Xbox Game Pass. To však nic nemění na tom, že jde o povedený titul.

Třetí hrou je LEGO DC Super-Villains, tradiční zábava s plastovými kostičkami, po kterých se tentokrát prohání parta superpadouchů. 

Jak už bylo řečeno, zatím se jedná o nepotvrzené informace. Oficiální zpráva by se však měla objevit co nevidět.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz