Novinka Ubisoft představil The Crew Motorfest. Kola se roztočí během letošního roku na PC a konzolích současné i minulé generace

Ubisoft představil The Crew Motorfest. Kola se roztočí během letošního roku na PC a konzolích současné i minulé generace

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 2. 2023 07:30

Ubisoft sešlápl plynový pedál, aby přivezl první ukázku z dalšího dílu série The Crew. Zákulisní šeptanda nelhala, skutečně se podíváme na havajský ostrov.

Reklama

  • The Crew Motorfest připravují autoři předchozích dílů
  • Hra je zasazena na ostrov Oahu
  • Tvůrci slibují stovky automobilů

The Crew Motorfest si můžete prohlédnout v prvním traileru, hra navíc obdržela oficiální stránky, které přináší první detaily. Motorfest je představen jako jedinečný festival plný zážitků, na ně natrefíte v otevřeném světě prosluněného ostrova Oahu. 

Těšit se můžete na Honolulu, sopky, deštné pralesy, horské stezky či rozpálené pláže. Autoři ze studia Ivory Tower, kteří mají na svědomí i předchozí dva díly, slibují, že se ve hře svezete ve stovkách legendárních vozidel, za volantem se můžete pustit do konkrétních závodů, tematických eventů či výzev.

The Crew Motorsport dorazí někdy během letošního roku na PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Svézt se ale můžete mnohem dříve. Již nyní je možné podat přihlášku do insider programu, který startuje dnešním dnem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz