Tvůrci Destiny 2: The Final Shape se omlouvají za problematické vydání
i Zdroj: Bungie
Destiny 2: The Final Shape Novinka Tvůrci Destiny 2: The Final Shape se omlouvají za problematické vydání

Tvůrci Destiny 2: The Final Shape se omlouvají za problematické vydání

David Bernard

David Bernard

5. 6. 2024 15:15

Včerejší vydání Destiny 2: The Final Shape, expanze pro populární online akci, se neobešlo bez technických problémů. Servery nestíhaly nápor hráčů, kteří s nadšením očekávali rozuzlení téměř desetileté příběhové ságy. Tvůrci z amerického studia Bungie se všem dotčeným fanouškům omluvili za způsobené potíže.

Reklama

  • Tvůrci Destiny 2: The Final Shape se omlouvají za problematické vydání
  • Hráči museli během včerejšího večera a noci čelit serverovým potížím
  • Situace je aktuálně mnohem lepší
  • Během dnešního dne jsme problémy s připojením nezaznamenali

Americké herní studio Bungie se prostřednictvím příspěvku na sociální síti X omluvilo za problematické vydání nové expanze The Final Shape pro populární online akci Destiny 2. Rozšíření vyšlo během včerejšího večera a hráči se okamžitě začali potýkat s problémy technického rázu. Serverová infrastruktura neodolala náporu chtivých fanoušků a k rozuzlení příběhu, který začal téměř před deseti lety, se dostali pouze jedinci s notnou dávkou štěstí.

"Ahoj všichni, pokud vám dnes problémy s připojením zabránily hrát nebo si užít The Final Shape, chceme se omluvit. Usilovně se snažíme vyřešit všechny problémy co nejrychleji. Mnoho problémů s připojením z dnešního rána již bylo opraveno," vyjádřil se prostřednictvím příspěvku vývojářský tým studia Bungie.

V redakci jsme se vstříc novému sci-fi dobrodružství vrhli s velkým očekáváním, ale technické potíže se bohužel nevyhnuly ani nám. To nám ovšem nezabránilo vytrvat u obrazovek do časných ranních hodin. Situace je aktuálně mnohem lepší a během dopoledne jsme nenarazili na žádnou z nočních lapálií. Otázkou však zůstává, jak se servery popasují s náporem hráčů ve večerních hodinách a v pátek, během kterého dorazí nový náročný raid. Serverová infrastruktura bude hráčům čelit i o nadcházejícím víkendu, kdy se do rozšíření The Final Shape nahrnou fanoušci, kteří si např. nevzali volno v práci.

Destiny 2: The Final Shape se blíží. Podívejte se na startovní upoutávku
i Zdroj: Bungie

Destiny 2: The Final Shape se blíží. Podívejte se na startovní upoutávku

Již 4. června dorazí nové rozšíření pro populární online akci Destiny 2. The Final Shape nabídne rozuzlení dosavadního…

29. 5. 2024 13:10
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama