Starfield vyjde v září. V červnu se dočkáme slibovaného obsáhlejšího streamu
i Zdroj: Xbox Game Studios / Bethesda
Starfield Novinka Starfield vyjde v září. V červnu se dočkáme slibovaného obsáhlejšího streamu

Starfield vyjde v září. V červnu se dočkáme slibovaného obsáhlejšího streamu

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

8. 3. 2023 16:39

Očekávané vesmírné RPG Starfield od Bethesdy nakonec dorazí těsně po konci prázdnin. Studio dnes oznámilo, že datum vydání posouvá na 6. září. Nakonec tak neklapnou spekulace o první polovině letošního roku, na druhou stranu už je vydání citelně blíže. Ještě předtím, 11. června, se dočkáme slibované prezentace Starfield Direct.

Reklama

  • Starfield vyjde 6. září
  • 11. června proběhne podrobnější představení v podobě Starfield Direct

“Vkládáme do té hry všechno a až mě překvapuje, kolik toho vlastně dokážeme. Je to vážně obří,” podělil se o své dojmy šéfdesignér a ředitel studia Todd Howard.

Původně byl Starfield oznámen během E3 v roce 2018, první gameplay záběry jsme viděli o tři roky později a vyjít měl 11. listopadu loňského roku. Následně ale došlo k odkladu bez konkrétního data vydání. Doufejme, že s 6. zářím čekání definitivně skončí a dočkáme se jednoho z nejočekávanějších titulů posledních let.

Starfield vychází exkluzivně na Xbox Series a PC. V den vydání bude podle prakticky jistě dostupný v předplatném Xbox Game Pass.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz