Starfield je hratelný od začátku do konce, o termínu vydání se však stále diskutuje, tvrdí insider
i Zdroj: Microsoft
Novinka Starfield je hratelný od začátku do konce, o termínu vydání se však stále diskutuje, tvrdí insider

Starfield je hratelný od začátku do konce, o termínu vydání se však stále diskutuje, tvrdí insider

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 1. 2023 11:39

Akce Developer_Direct prozradila, že se začátkem května potkáme s upíry z Redfall, další tituly ovšem zůstaly bez konkrétního termínu vydání. A třeba o takovém Starfieldu ještě údajně není úplně rozhodnuto.

Reklama

  • Jez Corden promluvil o Starfieldu
  • Termín vydání podle něj zatím není vytesán do kamene

Ke hře se vyjádřil insider Jez Corden na stránkách Windows Central. V první řadě zpochybnil údaje obchodu CDKeys, kde se objevil termín vydání 23. března. Podle Cordena se jedná o pouhopouhý placeholder. 

Insider následně zmínil, že se k němu z vlastních ověřených zdrojů doneslo, že datum vydání ještě není vytesáno do kamene, Bethesda spolu s Microsoftem zřejmě stále diskutují o nejvhodnější termínu. Corden připomíná, že jde o skutečně obrovský projekt, od čehož se odvíjí i množství práce spojené se snahou o finální začištění. Již nyní je však možné hrou projít od začátku až do konce. 

Termín by eventuálně mohl být oznámen na separátní akci, která se bude věnovat pouze Starfieldu. Zatím však není známo, na kdy se plánuje její vysílání. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz