Sezóny v Diablo 4 nebudou obsahovat pay-to-win obsah, hráči mohou dokoupit pouze kosmetické předměty
i Zdroj: Blizzard
Novinka Sezóny v Diablo 4 nebudou obsahovat pay-to-win obsah, hráči mohou dokoupit pouze kosmetické předměty

Sezóny v Diablo 4 nebudou obsahovat pay-to-win obsah, hráči mohou dokoupit pouze kosmetické předměty

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 8. 2022 14:07 2

Celá situace okolo série Diablo se s mobilním dílem Immortal trochu zvrtla. I když je nový díl silně kritizovaný za svou monetizační strategii, dle finanční zprávy Blizzardu vydělává spoustu peněz a studio zdárně pokračuje v podpoře. Fanoušci se ale obávají, aby podobný systém nepřišel i do nadcházejícího Diablo 4 – vývojáři tak na obavy odpovídají s novou kvartální zprávou a snaží se komunitu uklidnit.

Reklama
Reklama

  • Blizzard uklidňuje komunitu okolo Diablo 4
  • Hra nebude obsahovat pay-to-win obsah

Vývojáři upozorňují, že Diablo 4 bude plně naceněná hra, která bude obsahovat obchod s kosmetickými předměty a season pass. V žádném případě se tedy nechystají pay-to-win možnosti ve hře. Ředitel vývoje Kegan Clark tvrdí, že sezóny jsou mnohem ambicióznější než v případě Diablo 3, jejich princip je ale stále stejný – vše se zresetuje, tudíž veškerá síla postav musí pocházet přímo ze hraní hry.

Hráči navíc dostanou spoustu kosmetických předmětů i zcela zdarma. V Diablu 4 nebude chybět battle pass, opět by ale měl obsahovat pouze kosmetické předměty a prémiovou měnu do obchodu. Snad tedy Blizzard dodrží své slovo a komunita své obavy rychle zažene.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz