Bezplatné Path of Exile si klestí cestu na mobilní telefony. Má se Diablo Immortal bát?
i Zdroj: Grinding Gear Games / Path of Exile press kit
Mobilní hraní Path of Exile Novinka Bezplatné Path of Exile si klestí cestu na mobilní telefony. Má se Diablo Immortal bát?

Bezplatné Path of Exile si klestí cestu na mobilní telefony. Má se Diablo Immortal bát?

Jakub Fišer

Jakub Fišer

15. 8. 2022 13:30

Ticho kolem očekávaného akčního RPG Path of Exile Mobile prolomeno. Oficiální twitterový účet oznámil, kdy bude hra uvedena a fanoušci se tak konečně mohou těšit. Bohužel, až na příští léto.

Reklama

  • Path of Exile pro mobilní platformy vyjde v létě příštího roku
  • Oznámili to tvůrci prostřednictvím oficiálního twitterového účtu
  • Po jeho boku se hráči dozví i více informací o Path of Exile 2

Oficiální twitterový účet Path of Exile (@pathofexile) oznámil, že na příští polovinu léta chystá vlastní konferenci pro fanoušky a novináře nazvanou ExileCon. “Na této události oznámíme vše, co potřebujete vědět o hrách Path of Exile 2 a Path of Exile Mobile, a také termíny jejich betaverzí. Účastníci si je budou moci zahrát, setkají se s vývojáři a mnoho dalšího,” uvádí tvůrci v příspěvku.

Dle všeho bychom se tak měli dočkat vydání první beta verze mobilního akčního RPG Path of Exile Mobile. Háček je však v tom, kdy se bude ExileCon konat. Akce se uskuteční v novozélandském Aucklandu 29. a 30. července 2023, tedy až za rok v létě.

Path of Exile oznamuje další expanzi, dorazí v polovině května
i Zdroj: Grinding Gear Games

Path of Exile oznamuje další expanzi, dorazí v polovině května

Jsou to přibližně dva měsíce od doby, kdy Path of Exile dostalo novou expanzi Siege of Atlas. Díky tomu se do hry vrátilo…

14. 4. 2022 13:49
4

O hře samotné zatím příliš mnoho informací nemáme. Dle několika úniků by se však mělo jednat plnohodnotný port free-to-play titulu z PC a konzolí na mobilní platformy Android a iOS / iPadOS. Hráči často zmiňují očekávané Path of Exile jako vhodnou konkurenci pro Diablo Immortal, které vyšlo v červnu a nechvalně se proslavilo zejména svou agresivní politikou mikrotransakcí.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama