Nový model konzole PlayStation 5 zvládne pracovat s odnímatelnou mechanikou, žádná další vylepšení se ale údajně nechystají
i Zdroj: Sony
Novinka Nový model konzole PlayStation 5 zvládne pracovat s odnímatelnou mechanikou, žádná další vylepšení se ale údajně nechystají

Nový model konzole PlayStation 5 zvládne pracovat s odnímatelnou mechanikou, žádná další vylepšení se ale údajně nechystají

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 1. 2023 09:00

Konzole PlayStation 5 s odnímatelnou mechanikou sice ještě nebyla oficiálně oznámena, spekulace však napovídají, že se do obchodů dostane už letos. Poslední zprávy naznačují, že inženýři nedostali prostor pro výraznější změny.

Reklama

  • Tom Henderson nabídl další informace k chystané konzoli od Sony
  • Na žádné další výraznější změny podle všeho nedošlo
  • Původní digitální verze si s mechanikou zřejmě nebude rozumět

K dispozici máme čerstvé informace od Toma Hendersona. Známý insider se na Twitteru zmínil, že bychom od nové verze konzole od Sony neměli očekávat žádné další změny nad rámec podpory odnímatelné mechaniky. Na výraznější úpravy je zkrátka příliš brzy. 

V minulých měsících vyšlo najevo, že Sony plánuje zcela nahradit výrobu stávajících modelů do konce letošního roku, aby co nejdříve došlo ke snížení výrobních nákladů. V obchodech najdete pouze jednu konzoli, která se s největší pravděpodobností bude prodávat zvlášť, ale i v bundlu s mechanikou. A také mechaniku bude možné zakoupit separátně.

Henderson v této souvislosti poukazuje na malý paradox. Majitelé původní digitální verze totiž mechaniku zřejmě nepřipojí, jelikož na ni konzole zkrátka a dobře nebude připravena.

Henderson se koncem minulého roku nechal slyšet, že mluvil s lidmi, kteří si model s odnímatelnou mechanikou mohli osahat, konzole podle nich funguje zcela bezchybně. Oficiální informace by mohly dorazit relativně brzy.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz