Nintendo oznamuje výroční koncert pro Kirbyho, plánuje se i stream
i Zdroj: YouTube, Nintendo UK
Kirby and the Forgotten Land Novinka Nintendo oznamuje výroční koncert pro Kirbyho, plánuje se i stream

Nintendo oznamuje výroční koncert pro Kirbyho, plánuje se i stream

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 3. 2022 10:47

Letos oslaví malá růžová kulička Kirby už 30 let od svého prvního zrodu ve videoherním světě. Nintendo si pro oslavu výročí připravilo brzké vydání Kirby and the Forgotten Land, pro letošní rok to ale není jediný projekt, kterým bude japonský vydavatel slavit.

Reklama
Reklama

  • Nintendo bude pořádat výroční koncert věnovaný Kirbymu
  • Akce proběhne živě v Tokiu, plánuje se i livestream zdarma
  • Koncert proběhne 11. srpna

Nintendo totiž oznámilo konání speciálního narozeninového koncertu, respektive “hudebního festivalu”, který proběhne živě. Samozřejmě je jeho umístění značně specifické, Kirby 30th Anniversary Music Fest bude pořádán v Tokyo Garden Theatre v Japonsku. Studio slibuje klasické písničky z katalogu Kirbyho, které zahraje 35členná kapela.

Avšak i my, fanoušci Kirbyho na zbytku planety, si koncert užijeme. Nintendo totiž přislíbilo streamování celého koncertu zcela zdarma. Pokud se nemůžete dočkat, nebo naopak chcete vidět, jakým způsobem by mohl koncert být zpracován, vydalo Nintendo krátkou ukázku z akce, která byla věnována 25. výročí této značky. Letošní koncert proběhne 11. srpna.

Dojmy z demoverze Kirby and the Forgotten Land

V případě, že se spíše těšíte na novou hru s Kirbym v hlavní roli, můžete si přečíst dojmy Davida, který se pustil do krátkého dema.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz