Kirby and the Forgotten Land vyjde 25. března. Trailer ukazuje nové schopnosti a lokace
i Zdroj: Hrej.cz
Kirby and the Forgotten Land Novinka Kirby and the Forgotten Land vyjde 25. března. Trailer ukazuje nové schopnosti a lokace

Kirby and the Forgotten Land vyjde 25. března. Trailer ukazuje nové schopnosti a lokace

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 1. 2022 08:17

Kirby and the Forgotten Land, nejnovější vstup do více téměř tři dekády staré značky, konečně dostává datum vydání. Studio HAL Laboratory, které stojí za tvorbou většiny z Kirbyho hříček, v novém traileru prozradilo březnový příchod.

Reklama
Reklama

  • Nintendo odhalilo datum vydání nového Kirbyho
  • Ten vyjde na konci března
  • Trailer prozrazuje i příběhovou zápletku či nové schopnosti

Oznámení nového pokračování růžového panďuláčka přišlo původně skrze loňský Nintendo Direct, od té doby se ale Nintendo Kirbymu moc nevěnovalo. Nová dávka informací tak přichází až s tímto trailerem, který kromě nových lokací odhaluje také schopnosti nebo příběhovou zápletku.

Ta se točí okolo hrozby známé jako Beast Pack a záchrany unesených Waddle Dees, po Kirbyho boku budou stát kamarádi jako Elfilin, Cappy nebo Navi. Samotné datum vydání je stanoveno na 25. března na Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz