Netflix ve spolupráci s Capcomem oznamuje anime Onimusha a ukazuje několik obrázků
i Zdroj: Netflix
Novinka Netflix ve spolupráci s Capcomem oznamuje anime Onimusha a ukazuje několik obrázků

Netflix ve spolupráci s Capcomem oznamuje anime Onimusha a ukazuje několik obrázků

Radek Raudenský

Radek Raudenský

26. 9. 2022 15:27

Ještě před pár lety si hráči stěžovali na to, že se jejich oblíbené tituly nedokážou probojovat také do filmového průmyslu. Pokud nějaké zfilmování vzniklo, nešlo i kdovíjaký úspěch a i třeba takové World of Warcraft bylo ve výsledku prodělečné. Poslední měsíce a roky ale ukazují velkou sílu streamovacích platforem, které si licence her rádi přebírají a vytváří často skvělé kousky, jako je třeba Arcane z League of Legends nebo Cyberpunk: Edgerunners.

Reklama

  • Netflix oznamuje anime Onimusha
  • Vznikne ve spolupráci s Capcomem

Vzhledem k jejich popularitě a velkému úspěchu se tak Netflix, který obě dvě výše zmíněné anime hostuje, rozhodl pokračovat v tomto směru dále. Platforma oficiálně oznámila spojení s vydavatelem Capcom, s nímž bude pracovat na anime Onimusha. 

Režiséry a spolutvůrci se stanou Takaši Miike a Šinija Sugaj, anime bude používat malované 2D prostředí společně s 3D CGI postavami a také „moderní animační technologii“. Na Twitteru jsme se také dočkali několika obrázků, bohužel nevíme, na kdy je naplánovaná premiéra.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz