Netflix nabízí skvělou příběhovou adventuru Oxenfree pro Android a iOS, navíc s českými titulky
i Zdroj: Netflix / Oxenfree press kit
Mobilní hraní Oxenfree Novinka Netflix nabízí skvělou příběhovou adventuru Oxenfree pro Android a iOS, navíc s českými titulky

Netflix nabízí skvělou příběhovou adventuru Oxenfree pro Android a iOS, navíc s českými titulky

Jakub Fišer

Jakub Fišer

26. 9. 2022 09:35

Streamovací služba Netflix přidává do své nabídky mobilních her další opravdovou indie pecku. Mysteriózní sci-fi Oxenfree si můžete zahrát přes Netflix na Android i iOS již nyní a to i s českými titulky.

Reklama

  • Mysteriózní sci-fi Oxenfree přichází zdarma pro všechny předplatitele Netflixu
  • Zahrát si hru můžete na mobilu či tabletu s Androidem a iOS
  • Druhý díl byl však znovu odložen, o jeho vydání se již stará Netflix

Oxenfree je hra, která hráče vhodí do role Alex, rebelující teenagerky, která přivede svého nevlastního bratra Jonase na noční párty na opuštěném vojenském ostrově. Noc se pak zvrtne, což vás donutí bojovat o holý život a zjišťovat pozadí a minulost ostrova. Titul nabízí opravdu poutavý příběh s řadou překotných zvratů a příjemnou 2D grafiku.

Za Oxenfree stojí studio Night School, které Netflix nedávno zabral pod svá křídla. Je tak logické, že jejich největší titul přichází do předplatného streamovací služby. Pokud byste si hru chtěli zahrát, stačí vám telefon s Androidem či iOS, aplikace Netflix a platné členství. V aplikaci pak už jen stačí vyhledat Oxenfree.

Sám Netflix by se již měl postarat o vydání druhého dílu s podtitulem Lost Signals, jak ale ukazuje nejposlednější vyjádření vývojářů, hra musí být znovu odložena, a to na příští rok 2023.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz