Netflix jmenoval Amira Rahimiho viceprezidentem interních studií
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Netflix jmenoval Amira Rahimiho viceprezidentem interních studií

Netflix jmenoval Amira Rahimiho viceprezidentem interních studií

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 11. 2021 11:26

Netflix si zajišťuje další důležitou tvář pro svou herní divizi. Společnost oznámila zaměstnání bývalého herního ředitele Scopely Amira Rahimiho, který se tímto stává viceprezidentem interních herních studií Netflixu.

Reklama

  • Amir Rahimi se stává viceprezidentem interních studií Netflixu
  • Má za zkušenosti z práce v Century Fox, Zynga či EA
  • Netflix tak dále buduje svou herní divizi

I když vám Scopely možná nic neříká, jde o předního vývojáře mobilních her, který drží licence pro Marvel, Star Trek či The Walking Dead. V minulosti Rahimi pracoval i pro FoxNext, Century Fox, Zyngu a EA. Rahimi bude přímým podřízeným Mika Verdua, viceprezidenta celé herní divize.

Rahimi očividně jde do Netflixu s velkou motivací, na svém LinkedIn profilu tvrdí, že mu tato příležitost dovolí dohlížet na hry, které staví hráčovo potěšení na první místo. Zároveň se nemusí stresovat kvůli monetizaci a doufá, že tímto sehraje svou „malou roli v budování budoucnosti průmyslu“.

Netflix v posledních měsících ukazuje, že to myslí s hrami opravdu vážně. V létě najmul již zmíněného Mika Verdua, v září odkoupil Night School Studio. V červnu jsme se zase dozvěděli detaily o plánech s hrami na platformě Netflix.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz