Netflix oznámil herní adaptaci filmu Kate
Kate: Collateral Damage Novinka Netflix oznámil herní adaptaci filmu Kate

Netflix oznámil herní adaptaci filmu Kate

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 9. 2021 12:45

Před pár týdny se na streamovací platformu Netflix dostal nový film Kate. Točí se okolo hlavní hrdinky Kate, kterou neznámý pachatel otrávil jedem. Jejím cílem je nejen najít lék, ale také pomstít se tomu, kdo má úrok na svědomí. Netflixu se očividně námět zalíbil natolik, že vedle filmu vznikne i herní adaptace.

Reklama
Reklama

  • Nový film Kate dostane svou herní adaptaci
  • Kate: Collateral Damage bude pixelové roguelike

Kate: Collateral Damage, jak se hra jmenuje, bude izometrické pixelové roguelike, na kterém bude pracovat tým Ludic Studios. Ten stojí za Akane či nadcházejícím Wind Runners. Hra má být velice akční a rychlá, vzhledem k filmu bude jedním z hlavních herních prvků právě čas.

Autoři sázejí na počítadlo zbývajícího času, hráči jej mohou zpomalit zabíjením nepřátel. Pokud ale nebudou dostatečně efektivní, čeká je rychlá smrt. Krom toho lze ale získat čas i různými buffy a modifikátory, které jsou typické pro roguelike tituly typické. Hra vyjde na Steamu už 23. října, možná verze pro konzole zatím zmíněna nebyla.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz