Milla Jovovich a Arnold Schwarzenegger se objeví ve vánočním World of Tanks
i Zdroj: Tisková zpráva
World of Tanks Novinka Milla Jovovich a Arnold Schwarzenegger se objeví ve vánočním World of Tanks

Milla Jovovich a Arnold Schwarzenegger se objeví ve vánočním World of Tanks

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

25. 11. 2022 16:24

V multiplayerové tankové akci World of Tanks se v prosinci objeví další atraktivní celebrity. Hráčům totiž zpestří sváteční válčení dvojce hollywoodských hvězd Milla Jovovich a Arnold Schwarzenegger. U jednoho projektu se navíc společně sejdou vůbec poprvé.

Reklama

  • Milla Jovovich a Arnold Schwarzenegger doprovodí vánoční event ve World of Tanks

Konkrétně jde o projekt Holiday Ops, který zavítá do všech verzí hry. Součástí angažmá herců je také vlak Holiday Express s prázdninovou vesnicí World of Tanks.

Milla Jovovich připomněla, že se v minulosti proslavila i skrz herní filmy, konkrétně v akčních hororech Resident Evil. Toto je ale její vůbec první zkušenost přímo s rolí ve hře. „Dalším mým prvenstvím je, že hraji v hlavní roli s legendárním Arnoldem Schwarzeneggerem. S ním po mém boku povedeme hráče do kouzelné prázdninové vesnice a budeme rozdávat speciální dárky hráčům ve hře World of Tanks,” zmínila v tiskové zprávě.

Arnold Schwarzenegger už se jako ambasador hry jednou ukázal. Sám vlastní tank M47 a k tankům měl blízko i profesně. Jako mladík se na vojně učil s tankem zacházet. Výše zmíněný tank je prý dokonce právě ten, ve kterém absolvoval trénink a rakouská armáda mu jej po letech darovala.

„Věděl jsem, že letošní akce bude opravdu výjimečná, a nemýlil jsem se. Je mi ctí hrát po boku úžasné Milly Jovovich, při naší první společné práci. Odměny a výzvy Holiday Ops jsou tentokrát ještě lepší a já mohu spojit dvě své oblíbené věci: svátky a tanky!” dodal.

Herci se objeví v garáži, propůjčí i své hlasy a v rámci jejich výzev lze získat různé kosmetické doplňky. Event vypukne 1. prosince a potrvá až do 9. ledna 2023. Každá verze hry má svůj vlastní set událostí, který si můžete prostudovat na oficiálním webu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz