Aktualizace 1.18 je největší letošní injekcí pro World of Tanks, přináší řadu změn a vylepšení
i Zdroj: Wargaming / Tisková zpráva
World of Tanks Novinka Aktualizace 1.18 je největší letošní injekcí pro World of Tanks, přináší řadu změn a vylepšení

Aktualizace 1.18 je největší letošní injekcí pro World of Tanks, přináší řadu změn a vylepšení

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

31. 8. 2022 15:01

Studio Wargaming dodává hráčům multiplayerové akce World of Tanks největší letošní aktualizaci s označením 1.18. Změn a vylepšení přidává celou řadu, kromě nové mapy jde například o změny matchmakingu, vylepšení grafiky nebo nový set italských vozidel.

Reklama

  • World of Tanks dostává největší letošní aktualizaci 1.18
  • Přináší změní matchmakingu, balancování, nové italské stíhače, novou mapu Outpost nebo vylepšení grafiky

Konkrétně se hráči projedou v balíku italských stíhačů tanků. Šest nových vozidel se pohybuje v rozpětí mezi úrovněmi V. až X. a vycházejí z dochovaných technologických plánů. Třída stojí především na strojích z rodiny Controcarro a uplatnění najde především v bojích na střední a blízkou vzdálenost ve velice agilním tempu.

„Téměř všechna tato nová vozidla existovala pouze jako nedokončený projekt a jen několik z nich bylo fyzicky postaveno. Díky dochovaným plánům a archivním materiálům jsme však tyto zapomenuté koncepty posunuli na další úroveň a ve hře jsme znovu vytvořili stroje, jako by mohly existovat ve skutečnosti“ vysvětluje vizi studia ředitel vydavatelství Uriy Kuryavyi.

Hráči se projedou po nové letní mapě Outpost s rozlehlými pláněmi, ruinami, městy i pevností. Vynikat má především rozmanitostí.

Větší změny proběhly v balancování a matchmakingu. Tam by měl být přísněji regulován počet lehkých tanků, kolových vozidel a dělostřeleckých sestav na obou stranách konfliktu. Změnami prošly atributy celé řady prémiových tanků. Z hlediska grafiky by mělo dojít k vylepšení zpracování pásů a jejich poškození. Při vyšších nastaveních grafiky se budou pásy chovat jako samostatný fyzikální model se svou deformací.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz