LoTR hra od Amazonu má vyjít v roce 2022
Novinka LoTR hra od Amazonu má vyjít v roce 2022

LoTR hra od Amazonu má vyjít v roce 2022

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 12. 2020 11:43
Reklama
Reklama

Už dva roky víme o tom, že Amazon vyvíjí F2P MMO ze světa Pána prstenů. Na starosti jej kromě interního herního studia Amazonu má také studio Athlon Games. To je součástí společnosti Leyou, která byla nedávno odkoupena čínským gigantem Tencent. Právě díky tomu se na veřejnost postupně dostávají různé dokumenty ze kterých jsme se dozvěděli třeba to, že vývoj hry je teprve na začátku. To ale není vše.

Z další sbírky dokumentů jsme se totiž dozvěděli, že samotné vydání hry se očekává někdy v roce 2022. Přesněji se píše, že LoTR MMO „má vyjít někdy od 4. kvartálu 2021 do 1. kvartálu roku 2023.“ O samotné hře, jejím obsahu nebo kvalitách se ale stále nic nedozvídáme.

Obecně víme, že se nové Lord of The Rings odehrává daleko před knižní trilogií. Je dost možné, že hra bude provázaná se seriálem, který Amazon taktéž chystá.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz