Hrej.cz Novinka

Lillia je novou postavou do LoL

radek-raudensky
Radek Raudenský
8. 7. 2020 10:11 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

I přes práce na nové kompetitivní střílečce Valorant, karetním Legends of Runettera nebo dalších mnoha titulech Riot Games nezapomíná na prapůvodce jejich úspěchu, tedy League of Legends. Vývojáři po půl roce opět rozšíří svůj katalog postav, který se zatím zastavil na 148 šampionech.

Vydávají tak trailer na nového junglera Lillia, který je už klasicky vizuálně velmi povedený a krátce pojednává o příběhu tohoto živoucího ducha. Lillia žije v Zasněném lese, kde se stará o sny nejen lidí. Právě přes ně se dozví, že mimo les existuje nějaký další svět. Ten se ale dávno nenese v míru, a válka zapříčinila to, že mateřský strom magického lesa začíná umírat, což donutí Lillii vydat se na záchrannou výpravu.

„Chtěl sem, aby byla Lillia stydlivá, jako zvláštní kolouch. Byla to velká výzva. Jak udělat „stydlivost“ aktivní? Specificky sem chtěl, aby byla slabá vůči brzkým invadům. Pokud narazíte na tohoto koloucha v lese, může se začít bát a uteče, protože s vámi ještě nemůže bojovat. A její movement speed jí to dovolí“ tvrdí champion designer Dan Emmons.

Lillia by měla do hry dorazit 22. července společně se Spirit Blossom festivalem, tedy další z řady akcí, která má League of Legends oživit. Kromě speciálních úkolů nabídne i nové skiny na postavy nebo tématicky sladěné orby.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz