Hrej.cz Novinka

Seriál Arcane od Riot Games vyjde na Netflixu. Příběh okolo Jinx a Vi vyjde na podzim

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 5. 2021 16:00 Sdílej:

Před dvěma lety nám společnost Riot Games ukázala mnoho připravovaných projektů, mezi nimiž byl i dnes již vydaný Valorant, LoL: Wild Rift, Legends of Runettera či připravované seriálové počiny. První z nich, Arcane, se už chystá na svou premiéru, tvůrci tedy začínají lákat na příběh.

Reklama
Reklama

  • Arcane ukazuje střípky příběhu v novém teaseru
  • Seriál zamíří na Netflix už na podzim

Krátký teaser ukazuje působení postav Vi a Jinx, které budou alespoň prozatím hlavními postavami této série. Katalog League of Legends ale čítá více jak 150 šampionů, dá se předpokládat, že se tvůrci nebudou omezovat pouze na tyto dva hrdiny. Díky zasazení do bojů mezi městy Piltover a Zaun se spekuluje o obsazení Viktora, Warwicka, Caitlyn a dalších.

Společně s teaserem se také dozvídáme o spolupráci s Netflixem, kam Arcane zamíří už letos na podzim. Se stejnou platformou pracuje i konkurenční Dota 2, která si zde odbyla premiéru seriálu i dokumentu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz