Hrej.cz Novinka

Fallout 76 bude v Xbox Game Pass

radek-raudensky
Radek Raudenský
1. 7. 2020 14:38 8 Sdílej:
Reklama
Reklama

První červenec značí pro mnohé začátek prázdnin, které budou ve velkém poznamenány pandemií koronaviru, pro někoho je to akorát začátek léta. Aby léto bylo o něco vtipnější, rozhodl se Microsoft oznámit další dávku her do Xbox Game Pass, které vévodí Fallout 76.

Začneme ale tituly dostupnými už od dnešního dne. První hrou je Out of the Park Baseball 21, strategická hra podobná Football Manageru z prostředí baseballu včetně licence MLB a MLBPA a offline i online herních módů. Dnes si také můžete zahrát šestý díl Soulcalibur, japonské bojovky i se speciálním hostem ve formě Geralta ze Zaklínače.

Od 9. července pak přijde avizovaný Fallout 76, který je mezi herní komunitou dobře znám. Bohužel Bethesda se ve vývoji tohoto dílu celkem plácá, a hráčů i fanoušků zbývá skutečně málo. Od 9. července si budete moct zahrát taktéž akční JRPG CrossCode.

V rámci Xbox Game Pass se můžete těšit i na nové DLC do Minecraft Dungeons. Katalog se bude muset rozloučit s celkem 6 tituly – od 15. července zmizí Blazing Chrome, Dead Rising 4, Metal Gear Solid V, Timespinner, Unavowed a Undertale.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz