Hrej.cz Fallout 76 Novinka

Blíží se další bezplatný týden pro Fallout 76

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
10. 6. 2021 18:00 Sdílej:

Stejně jako v loňském roce se i letos hráči dočkají možnosti vypravit se do radioaktivní pustiny v multiplayerovém Falloutu 76. Bethesda totiž chystá další Free Week, v rámci kterého bude veškerý obsah dostupný hráčům úplně zdarma, a to v době mezi 10. a 16. červnem. Pokud jste se tedy Falloutu 76 kvůli jeho špatné reputaci vyhýbali, nyní máte možnost vyzkoušet, jak se po letech práce a oprav hraje.

Reklama
Reklama

  • 10. až 16. června proběhne bezplatný týden Falloutu 76
  • Veškerý obsah bude dostupný hráčům zdarma
  • Postup si pak můžou přenést do dalšího hraní

Podobná akce proběhla i loni v říjnu. Stejně tak letos dostanou hráč přístup ke všemu dostupnému obsahu včetně prémiového předplatného Fallout 1st a dosud vydaných DLC. Veškerý dosažený postup se pak pochopitelně přenese i do dalšího hraní.

Fallout 76 vyšel na konci roku 2018 a vyvolal mezi fanoušky velmi rozpačité reakce. Část hráčů si otevřený svět a svobodu činností užívala, spousta fanoušků ale Fallout 76 považovala za nejhorší možný směr, kterým se série vůbec mohla vydat. Ve hře navíc chyběla spousta obsahu. Podobně jako v případě vesmírného No Man’s Sky (který také při vydání hráče spíše naštval) se autoři v dalších měsících a letech snaží hru přepracovat. Na začátku loňského roku vyšlo obří rozšíření Wastelanders, které přineslo mimojiné postavy řízené umělou inteligencí. Na konci loňského roku hru obohatilo další velké rozšíření Steel Dawn.

V současnosti se do Falloutu 76 chystá pátá sezóna obsahu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz