Dying Light 2 nabízí porovnání grafických nastavení pro PS5 a Xbox Series. Vývojáři současně potvrzují absenci kooperace napříč platformami
Dying Light 2 Novinka Dying Light 2 nabízí porovnání grafických nastavení pro PS5 a Xbox Series. Vývojáři současně potvrzují absenci kooperace napříč platformami

Dying Light 2 nabízí porovnání grafických nastavení pro PS5 a Xbox Series. Vývojáři současně potvrzují absenci kooperace napříč platformami

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

22. 1. 2022 08:20 5

Techland už se pomalu začíná připravovat příchod druhého Dying Light, jehož vydání po několika zádrhelech konečně naplánoval na 4. února. Nástupce populární zombie akce z roku 2015 přináší tak hned dvojici nových záběrů, a to jednak z konzole Xbox Series, jednak z PS5. Motivem obou videí je krátká prezentace a porovnání grafických nastavení.

Reklama
Reklama

  • Techland porovnává ve dvojici videí z Dying Light 2 trojici grafických nastavení pro konzole současné generace
  • K dispozici bude režim Kvalita, Rozlišení a Výkon

Jak už byste nyní patrně čekali, Dying Light 2 se na aktuálních konzolích od Sony i od Microsoftu pochlubí podstatně lepším vizuálem oproti předešlé generaci. Na výběr bude celkem z trojice nastavení. Základním bude Quality Mode, nabízející vylepšení detailů a aktivaci raytracingu, dalším Resolution Mode, posouvající rozlišení na 4K, a posledním Performance Mode, nabízející šedesát a více snímků za sekundu. Jeho hlavním rysem je tudíž plynulost.

Společně s nastaveními, na jejichž bližší specifikaci bude zřejmě nutné vyčkat o ještě něco déle, přináší polští vývojáři odpověď na otázku crossplaye a cross-platform multiplayeru. Dozvídáme se, že hra ve své kooperaci neumožní propojit hráče napříč různými platformami, a to jak v rámci téže, tak i různé generace. Jedinou výjimkou se stává potvrzené spojení PC hráčů ze Steamu a Epic Game Storu.

Pozornost zasluhuje ale pochopitelně i připomenutí, že připravovaná cloud verze pro Nintendo Switch byla čerstvě odložena. Očekávané okno jejího vydání se tak rázem posunulo o několik měsíců.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz