Do Modern Warfare 2 by měla dorazit kampaň o Ghostovi, tvrdí spekulace
i Zdroj: Activision
Novinka Do Modern Warfare 2 by měla dorazit kampaň o Ghostovi, tvrdí spekulace

Do Modern Warfare 2 by měla dorazit kampaň o Ghostovi, tvrdí spekulace

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 11. 2022 15:52

Letošní Call of Duty: Modern Warfare 2 má být v mnoha směrech revoluční – jeden bod má být i dvouroční fungování, kdy si dle spekulací dá Activision roční pauzu pro vývoj dalšího pokračování. Jason Schreier pak tvrdí, že se hráči dočkají nikoliv nové hry, ale rozšíření příběhové kampaně. To nyní potvrzují i informace z webu WhatIfGaming.

Reklama

  • Dle spekulací z webu WhatIfGaming pracuje Infinity Ward na příběhové kampani o Ghostovi pro Modern Warfare 2
  • Mohlo by jít o prémiový obsah, který má dle spekulací přijít v roce 2023

Dle zdrojů tohoto webu studio Infinity Ward pracuje na další příběhové kampani, která pokryje život a příběhové pozadí Simona „Ghosta“ Rileye. Zdroje přesněji zmiňují, že studio se ozvalo herci Ghosta o možnosti další spolupráce, která by poodhalila příběh Ghosta ještě po vydání základní hry. 

I když jde stále o spekulace, při spojení všeho dohromady by taková kampaň dávala smysl. Ghost se po vydání Modern Warfare 2 stal velice populární postavou, navíc vývojáři dle všech informací skutečně pracují na dalším prémiovém obsahu, kde by se kampaň mohla objevit.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz