Do Escape from Tarkov dorazí velký update
Hrej.cz Novinka

Do Escape from Tarkov dorazí velký update

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 7. 2020 09:38
Reklama
Reklama

I když éra, kdy Escape from Tarkov zažívalo obrovský boom díky dropům na Twitchi (podobně jako Valorant) je pryč, do hry se dostalo celkem dost hráčů, a tak se pochopitelně i rozjíždí vývoj. Nedávno jsme informovali o nové oblasti, která do hry dorazí, a nyní Battlestate Games poukazují i na rozšíření nejstarší mapy ve hře Customs.

Ta by měla expandovat o novou oblast na jihu stavební zóny, a také se otevřou některé z dříve nepřístupných budov. I toto by následně mělo pomoct proti camperům a přinést další bezpečnější cesty do exitů. Malou novinku dostane i mapa Shoreline, a to nového bosse Sanitar, který dokáže léčit sebe i své AI spolubojovníky.

Scavové budou ale nově mnohem větší hrozbou. V současné době jsou tyto NPC velmi jednoduchým cílem, jelikož jejich smýšlení není na příliš vysoké úrovni. Update ale Scavy donutí dělat skupinky, které budou následně útočit na hráče, a nově budou moct lootit mrtvá těla. Pokud tedy najdou našlapaného hráče, můžou být Scavové skutečně velkým problémem.

Došlo i na nové předměty, například přidání granátometu, nové typy nábojů nebo obdolbos cocktail, neboli injekce zajišťující buff pro běhání a skákání, za to si ale odnesete do konce raidu pain debuff. Update by měl na live servery dorazit ke konci tohoto týdne.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz