Dle spekulací se na pokračování Call of Duty: Advanced Warfare nepracuje, série bude nově vycházet každé dva roky
i Zdroj: Activision
Novinka Dle spekulací se na pokračování Call of Duty: Advanced Warfare nepracuje, série bude nově vycházet každé dva roky

Dle spekulací se na pokračování Call of Duty: Advanced Warfare nepracuje, série bude nově vycházet každé dva roky

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 11. 2022 13:26

Na začátku října nám osvědčený zdroj CharlieIntel prozradil, že dle spekulací má studio Sledgehammer pracovat na pokračování podsérie Advanced Warfare. Tento titul měl dorazit v roce 2025, CharlieIntel ale upozorňovalo na to, že jde o nepodložené informace. Tvrzení nyní vyvrací i insider Tom Henderson.

Reklama

  • Insider Tom Henderson vyvrací dřívější spekulace
  • Dle jeho zdrojů se na pokračování Advanced Warfare nepracuje
  • Call of Duty má nově pravidelně vycházet ob dva roky

Dle jeho zdrojů Sledgehammer Games skutečně na dalším dílu pracuje, to je ale u celé série Call of Duty už tradiční – studia se v pravidelných cyklech obměňují, stejně tak i vydávané série. Hra pod těmito tvůrci je ale stále v rané fázi vývoje a není jasné, která série se nakonec probojuje do vývoje.

Dle Hendersona se ale mění zajetý styl Call of Duty. Jak už ze spekulací víme, v příštím roce se nového Call of Duty nedočkáme, přičemž by se tento trend měl držet i v budoucno – nové díly Call of Duty tak mají vycházet co dva roky, nikoliv každý rok. 

Henderson pak tvrdí, že vývoj Call of Duty se v posledních letech stal velice dynamickým a plány se mění každou chvíli. Například jeho dřívější informace o mapě Ural, která se měla objevit ve Warzone 2.0, se nakonec nepotvrdily, i když mapa měla skutečně existovat. Část informací také hovoří o tom, že se Sledgehammer chtělo pustit do pokračování Vanguardu, vzhledem k neúspěchu se ale nakonec rozhodlo pokračovat jiným směrem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz