Deathloop přináší nové možnosti v nastavení, z Colta se může stát nesmrtelný zabiják. Update také odemyká podporu pro FSR 2.0
Deathloop Novinka Deathloop přináší nové možnosti v nastavení, z Colta se může stát nesmrtelný zabiják. Update také odemyká podporu pro FSR 2.0

Deathloop přináší nové možnosti v nastavení, z Colta se může stát nesmrtelný zabiják. Update také odemyká podporu pro FSR 2.0

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 5. 2022 10:50

Časová smyčka v podobě Deathloop se roztočila v září minulého roku, to ale neznamená, že už vývojáři na hru nesáhnou. Ba naopak - čerstvý update přináší celou řadu zajímavých vychytávek.

Reklama
Reklama

  • Vyšel nový update pro Deathloop 
  • Autoři zpřístupnili režim pro pořizování fotografií
  • Úpravy se týkají rozšířených možností v nastavení

Autoři do hry přidali režim na pořizování fotografií, Colt tedy konečně může zachytit zajímavé momenty vyplývající z šikany rezidentů ostrova Blackreef, určitě dojde i na nějaké ty momentky s Juliannou, byť jde o hazard se životem.

Vývojáři dále připravili posuvník FOV umožňující upravit zorné pole, revizí prošla umělá inteligence nepřátel. K tomu jsou nyní k dispozici pokročilá nastavení zaměřená na přístupnost, týkají se třeba barvy titulků nebo celkové rychlosti hry, která může být i poloviční.

Herní zážitek si nyní můžete namíchat na míru. V nastavení lze nastavit, kolikrát Colt zemře, než dojde k resetování smyčky. Jednou z variant je také nekonečný počet opakování, čímž se z hlavního hrdiny stává prakticky nesmrtelný zabiják. Za zmínku stojí také možnost nastavit smrt nepřátel po jednom zásahu. To vše ale samozřejmě platí pouze v singleplayerové části.

Úprav a nových možností je daleko víc, kompletní výčet si můžete pročíst zde. Pokud se jedná o PC verzi, zde autoři odemkli podporu pro AMD FidelityFX Super Resolution 2.0.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz