Call of Duty potvrdilo návrat na Steam, základní verze stojí 70 euro
i Zdroj: Activision
Novinka Call of Duty potvrdilo návrat na Steam, základní verze stojí 70 euro

Call of Duty potvrdilo návrat na Steam, základní verze stojí 70 euro

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 6. 2022 11:07

Včerejší plnohodnotné odhalení nového Call of Duty: Modern Warfare 2 přineslo několik důležitých informací, přičemž velkou novinkou je potvrzený návrat na Steam. Série byla exkluzivní pro vlastní launcher Battle.net od vydání Black Ops 4, z oficiálně neznámých důvodů ale exkluzivita končí a nový díl si tak hráči mohou přidat do své staré známé knihovny.

Reklama
Reklama

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 potvrdilo návrat na Steam
  • Objevuje se zde s vyšší cenovkou 70 euro
  • I přes to je hra nyní nejprodávanější na platformě

Jak ale upozorňuje web PCGamer, Call of Duty přebírá nový monetizační model. Už před nějakou dobou nás někteří z velkých vydavatelů začali připravovat na to, že se hry zdraží a 70 euro se stane standardem. Na konzolích to už pomalu začíná platit a nové Modern Warfare 2 se bude snažit tuto cenovku prosadit i na Steamu. Jde o jednu z prvních her, která bude na Steamu za navýšenou cenu a zatím to vychází.

Hra se totiž prakticky okamžitě dostala v žebříčku nejprodávanějších her na první místo a prozatím se ani neobjevily výrazné stížnosti. Hráči tak nejspíše na tuto strategii přistoupili, zároveň se nabízí ještě Vault edice hry, která stojí 100 euro a kromě skinů a battle passu nabídne i předběžný přístup do otevřené bety.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz